Birlikte
STÖ Yardım Masası
Bilgiye Erişim, Danışmanlık ve Aktif Yardım Projesi
Film Köşesi
Facebook Twitter

Faaliyetlerimiz

Akademi-STK İşbirliği Çalıştayına Katıldık

Güncelleme Tarihi 25.06.2019

Geçtiğimiz hafta sonu Van Akademisyenler Derneği tarafından akademi ile sivil toplum arasındaki işbirliğini güçlendirmek amacıyla Akademi-STK İşbirliği Çalıştayı düzenlendi. 

Sivil Toplum Sektörü - Yerel STK’lar Hibe Programı tarafından desteklenen “Akademisyenler ile STK’ların Buluşması" Projesi kapsamında 22-23 Haziran tarihlerinde düzenlenen çalıştaya STGM'yi temsilen Sivil Toplum Politikalar Koordinatörümüz Zafer Çeler katıldı. 

» Haberin Devamı

STGM'de Dolu Dolu Üç Hafta: Yüzlerce Örgütle Buluştuk

Güncelleme Tarihi 08.06.2018

STGM’de Mayıs ayında örgütlerle eğitimlerde bir araya geldiğimiz ve ürettiğimiz bir dönemden geçiyoruz. 

» Haberin Devamı

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu ile "AB ve Sivil Toplum" Panelinde Buluştuk

Güncelleme Tarihi 23.05.2018

STÖ Kaynak Merkezi’nin düzenlediği “Sivil Toplumda Temek Kavramlar ve Yaklaşımlar” başlıklı eğitimin son gününde “Avrupa Birliği ve Sivil Toplum” başlıklı oturumda Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Program Yöneticisi Stefano Calabretta ve STGM Yönetim Kurulu Başkanı Levent Korkut sunum yaptı.

» Haberin Devamı

STÖ Kaynak Merkezi Hacettepe Üniversitesi Proje Seminerlerine Katıldı

Güncelleme Tarihi 18.05.2018

Hacettepe Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Sosyal Hizmetler Bölümü'nün düzenlediği seminere STÖ Kaynak Merkezi olarak katıldık. 

» Haberin Devamı

Kızılay ile Dijital İletişim Eğitimi Gerçekleştirdik

Güncelleme Tarihi 02.03.2018

STGM Dijital İşler, 19-22 Şubat tarihleri arasında Kızılay'ın farklı departmanlarından katılımcılarla Dijital İletişim Eğitimi gerçekleştirdi. Eğitim kapsamında yeni medyada ikna, hikaye anlatıcılığı gibi teorik oturumların yanısıra dijital araçlarla ilgili uygulamalı oturumlar da yapıldı.

» Haberin Devamı

BİRLİKTE Tanıtım Toplantıları Yedi Bölgedeydi

Güncelleme Tarihi 22.12.2017

STGM'nin geliştirdiği BİRLİKTE Yerel STÖ’ler Kurumsal Destek Programı Teklif Çağrısı 4-14 Aralık tarihlerleri arasında yedi kentte düzenlenen toplantılarla ve canlı bir internet semineriyle(webinar) tanıtıldı.

» Haberin Devamı

Sivil Toplum Sektörü Ankara Çalıştayı'ndaydık

Güncelleme Tarihi 22.11.2017

STGM, 16 Kasım’da Avrupa Birliği Bakanlığı'nın ev sahibi olduğu Sivil Toplum Sektörü Ankara Çalıştayı’na katılarak BİRLİKTE programı başta olmak üzere sivil toplum destekleriyle ilgili bilgilendirmeler yaptı.

» Haberin Devamı

BİRLİKTE, Sivil Düşün Bölgesel Danışma Kurulu Toplantısı'nda Tanıtıldı

Güncelleme Tarihi 22.11.2017

Sivil Düşün  Bölgesel Danışma Kurulu Toplantısı 16 Kasım’da Ordu’da yapıldı. Danışma Kurulu’nda  Avrupa Birliği destekli yürütülen programların tanıtımının yanı sıra, Sivil Düşün destekli çalışmalardan iyi örneklere ve sivil toplum temsilcilerinin katıldığı grup çalışmalarına yer verildi. Sivil Düşün'ün davetiyle toplantıya katılan STGM de yeni kurumsal destek programı BİRLİKTE'yi tanıttı.

» Haberin Devamı

Kaos GL Medya Okulundaydık

Güncelleme Tarihi 15.11.2017

Kaos GL Derneği’nin, internet gazetesi KaosGL.org ve Kaos GL Dergisi gönüllü muhabir ve yazar ağını güçlendirmek, LGBTİ’leri kendi hikâyelerini yazmaya teşvik etmek, hak temelli haberciliği yaygınlaştırmak için düzenlediği Medya Okulu’nun 2017 ikinci aşamasında STGM İletişim Koordinatörü sunumlar gerçekleştirdi.

» Haberin Devamı

Mülteci Alanında Çalışan STÖ’ler İletişim ve Teknoloji Atölyesinde Buluştu

Güncelleme Tarihi 05.06.2017

STGM-TechSoup Türkiye tarafından düzenlenen iletişim ve teknoloji atölyesinde mülteci alanında çalışan STÖ’ler bir araya gelerek teknolojinin mülteci alanına katkılarını ve sunduğu imkanları konuştu. 

» Haberin Devamı

Etiketler

Bu web sitesi, STGM tarafından yürütülen ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Etkin Katılım İçin Sivil Toplumun Gelişimi projesi kapsamında yayın yapmaktadır.
Web sitesinin Avrupa Birliği'nin resmi görüşlerini yansıttığı düşünülmemelidir.