TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Haberler

 
Web sitemizde ayınlanmasını istediğiniz haberleri bilgi@stgm.org.tr adresine gönderebilirsiniz.
 

um:ag'dan Sivil Toplum Örgütlerine Yönelik Hak Temelli Gazetecilik Eğitimi

Güncelleme Tarihi 28.02.2020

Uğur Mumcu Araştırmacı Gazetecilik Vakfı (um:ag) Mart ayında Ankara'da Sivil Toplum Örgütlerine Yönelik Hak Temelli Gazetecilik Eğitimi düzenleyecek. 

um:ag'ın Avrupa Birliği’nin finansal desteğiyle yürüttüğü Hak Temelli Gazeteciliğin Sivil Toplum Aracılığıyla Yaygınlaştırılması başlıklı proje kapsamında düzenlenecek olan iki günlük eğitim 21-22 Mart 2020 tarihlerinde Ankara'da Uğur Mumcu Araştırmacı Gazetecilik Vakfı’nda gerçekleştirilecek.

» Haberin Devamı

"AB-Türkiye Bağlamında Mülteciler" Paneline Davetlisiniz

Güncelleme Tarihi 26.02.2020

AB-Türkiye Medya Köprüleri Projesi kapsamında düzenlenen AB Günleri 28 Şubat 2020 Cuma günü saat 16:00’da  Gazeteciler Cemiyeti Basın Evi’nde düzenlenecek AB-Türkiye Bağlamında Göç ve Sağlık başlıklı panelle devam ediyor.

» Haberin Devamı

Hayata Destek Derneği’nden Gençlere Yönelik Eğitim ve Staj Programı

Güncelleme Tarihi 26.02.2020

Hayata Destek Derneği'nin 18-24 yaş arası Türkiye vatandaşı gençlerle tüm mültecilere yönelik hazırladığı eğitim ve staj programı için başvurular başladı.  Sertifikalı eğitimde gençlerin yaşam becerilerinizi geliştirmesi ve iş yaşamına ilk adımınızı daha güvenceli atabilmesi hedefleniyor.

» Haberin Devamı

Şirin Tekeli Siyaset Okulu Başlıyor

Güncelleme Tarihi 25.02.2020
Daha fazla kadının siyasete atılmasını ve siyasetteki kadınların güçlendirilmesini sağlamak üzere çalışma yürütren Ka.Der, Şirin Tekeli Siyaset Okulu ile çalışmalara devam ediyor. 
 
Uzun soluklu bir sertifika programı olan Şirin Tekeli Siyaset Okulu bu yıl Marmara Üniversitesi ve Galatasaray Üniversitesi işbirliğinde hayata geçirilecek. 

» Haberin Devamı

65+ Yaşlı Hakları Derneği Ocak Ayını Dolu Dolu Geçirdi

Güncelleme Tarihi 24.02.2020
İstanbul'da yaşlı hakları alanında çalışma yürüten ve Avrupa Birliği tarafından desteklenen Birlikte Kurumsal Destek Programı faydalancılarından 65+ Yaşlı Hakları Derneği, geçtiğimiz ay yaptığı çalışmaları bir bültenle paylaştı. 

» Haberin Devamı

Maya Vakfı Psikolog Arıyor

Güncelleme Tarihi 24.02.2020

Maya Vakfı, İstanbul ofisinde görevlendirmek üzere psikolog arıyor. İlana son başvuru tarihi 20 Mart 2020

» Haberin Devamı

Çocuklar için Sosyal Hizmetlerde Hak Temelli Yaklaşım Modeli Konferansı

Güncelleme Tarihi 24.02.2020
Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve Çocuklar aynı Çatı Altında tarafından yürütülen "Çocuklar için sosyal hizmetlerde hak temelli yaklaşım modeli konferansı" 22 Şubat Cumartesi günü Diyarbakır'da yapılacaktır. Konferansın programına ekten ulaşabilirsiniz.

» Haberin Devamı

Sürdürülebilir Şehirler Atölye Çalışmasına Davetlisiniz

Güncelleme Tarihi 24.02.2020
Eskişehir Tepebaşı Belediyesi Sürdürülebilirlik Merkezi tarafından yürütülen “Genç Fikirler Sürdürülebilir Şehirler” projesi kapsamında 7-8 Mart 2020 tarihlerinde İstanbul’da Sürdürülebilir Şehirler Atölye çalışması düzenlenecek.  
 
Atölyeye son başvuru tarihi 2 Mart 2020, saat 17:30.

» Haberin Devamı

Mavi Kalem Derneği İnsan Kaynakları ve Eğitim Sorumlusu Arıyor

Güncelleme Tarihi 20.02.2020

İstanbul'da çocuk hakları alanında çalışma yürüten Mavi Kalem Derneği, Fatih ofisinde İnsan Kaynakları ve Eğitim Sorumlusu olarak çalışacak kadın ekip arkadaşı arıyor. 

İlanla ilgilenenler 28 Şubat 2020 tarihi saat 17:00’ye kadar ik@mavikalem.org adresine mailin konu bölümüne başvurduğunuz pozisyonu yazarak özgeçmiş ve yarım sayfalık motivasyon mektubuyla birlikte başvurabilirler.

» Haberin Devamı

İsveç Gökkuşağı Filmleri İzmir'de Başlıyor

Güncelleme Tarihi 20.02.2020

İsveç yapımı Queer filmler Documentarist’in katkısıyla ve Genç LGBTİ+ Derneği'nin programıyla Türkçe altyazılı olarak İzmir’e geliyor.

Üç hafta sürecek program boyunca iki uzun metraj film ve bir kısa film seçkisi İzmir Sanat Merkezi Büyük Salon'da izleyiciyle buluşacak.

» Haberin Devamı

Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.