TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Haberler

 
Web sitemizde ayınlanmasını istediğiniz haberleri bilgi@stgm.org.tr adresine gönderebilirsiniz.
 

Cinsel Şiddetle Mücadele Derneği Yarı Zamanlı Proje Koordinatörü Arıyor

Güncelleme Tarihi 16.01.2020

Cinsel Şiddetle Mücadele Derneği, İstanbul Koşuyolu’nda bulunan ofislerinde yarı zamanlı çalışmak üzere proje koordinatörü arıyor. 

İlanla ilgilenen adaylar Türkçe özgeçmişlerini ve bir paragraflık başvuru motivasyonlarını konu satırında “Proje Koordinatörü Başvuru” yazarak 22 Ocak 2020, Çarşamba günü saat 18.00 tarihine kadar info@cinselsiddetlemucadele.org adresine iletebilirler. 

» Haberin Devamı

Doğa Araştırmaları Derneği Çalışma Arkadaşı Arıyor

Güncelleme Tarihi 16.01.2020

Ankara'da çalışma yürüten Doğa Araştırmaları Derneği İletişim ve Yayım Sorumlusu arıyor.

» Haberin Devamı

Yerel Gençlik Dernekleri Ağı Danışma Kurulu Çağrısı

Güncelleme Tarihi 15.01.2020
İzmir’de  gençlik hakları ve sorunları alanında çalışan Pi Gençlik Derneği, Yerel Gençlik Dernekleri Ağı Danışma Kurulu için başvuru ve önerileri online olarak toplayacak. Başvurular için son tarih 02 Şubat 2020.

» Haberin Devamı

Um:Ag Sivil Toplum Örgütlerine Yönelik Hak Temelli Gazetecilik Eğitimi İstanbul Başvuruları Başladı

Güncelleme Tarihi 15.01.2020
Uğur Mumcu Araştırmacı Gazetecilik Vakfı (um:ag) 8-9 Şubat 2020 tarihleri arasında İstanbul'da Sivil Toplum Örgütlerine Yönelik Hak Temelli Gazetecilik Eğitimi düzenleyecek. Eğitim başvuruları 24 Ocak 2020, Cuma günü saat 17.00’ye kadar yapılabilecek. 

» Haberin Devamı

Kuzey Doğa Derneği Proje Koordinatörü Arıyor

Güncelleme Tarihi 15.01.2020

Kuzey Doğa Derneği, Kars-Ardahan-Iğdır-Ağrı-Bitlis-Van illerindeki sulak alanlarda kuş varlığının takibi, biyoçeşitliliğinin izlenmesi ve köy temelli ekoturizmin artırılmasına yönelik proje kapsamında çalışmak üzere Proje Koordinatörü arıyor. 

» Haberin Devamı

Gençlik STK’ları için Etki Değerlendirme, Araştırma Yöntemleri ve Savunuculuk Eğitimi

Güncelleme Tarihi 10.01.2020

Hayal Ortakları Derneği ve Kalkınma Analitiği Derneği, “Gençlik STK’larının Araştırma ve Savunuculuk Kapasitelerinin Artırılması” projesi kapsamında gençlerle ve gençlere yönelik çalışan STK’lar için bir araştırma, etki değerlendirme yöntemleri, savunuculuk ve iletişim eğitimi düzenleyecek. 

17-21 Şubat 2020 tarihleri arasında İstanbul’da ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan eğitime başvuru için son tarih ise 14 Ocak 2020

» Haberin Devamı

www.gonulluhaklari.org yayında

Güncelleme Tarihi 10.01.2020

Genç Düşünce Enstitüsü gönüllülük uygulamalarını araştırmak ve gönüllü hakları alanında çalışma yapmak üzere Sivil Düşün Desteği ile www.gonulluhaklari.org sitesini hayata geçirdi.

» Haberin Devamı

Gençlik ve Gönüllülük Projesi Bölgesel Çalıştayı İçin Başvurular Açıldı

Güncelleme Tarihi 08.01.2020
Konya'da gençlik alanında çalışam yürüten KOP Gençlik Derneği, Ulusal Ajans desteğiyle gerçekleştireceği Gençlik ve Gönüllülük Projesi Bölgesel Çalıştayları için başvuruları almaya başladı. 9-11  Şubat tarihleri arasında Bursa'da, 21-23 Şubat tarihleri arsında ise Konya'da düzenlenecek çalıştaylar için son başvuru tarihi 25 Ocak. 

» Haberin Devamı

Mavi Kalem Derneği İletişim Asistanı Arıyor

Güncelleme Tarihi 08.01.2020

Mavi Kalem Derneği, İstanbul/Fatih ofisinde İletişim Asistanı olarak görevlendirmek üzere kadın ekip arkadaşı arıyor.

» Haberin Devamı

YADA Vakfı Bir Arada Yaşam: “Beraber Mümkün” Arama Atölyesine Davet Ediyor

Güncelleme Tarihi 08.01.2020

Sivil toplumun farklı aktörleri arasındaki diyaloğun artırılması ve sivil toplumun etki kapasitesini artırmak için çalışmalar yürüten YADA Vakfı, 20 Ocak Pazartesi günü Diyarbakır'da düzenleyeceği Bir Arada Yaşam: “Beraber Mümkün” Arama atölye çalışmasına davet ediyor. 

» Haberin Devamı

Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.