TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

STGM Kütüphanesi

STGM Ankara ofisinde oluşturduğumuz kütüphaneyi kullanıma açtık. STGM Kütüphanesi'nde sivil toplum çevre, insan hakları, toplumsal cinsiyet, kadın ve feminizm, engelliler, etnik kültürler, eşcinsellik, Avrupa Birliği vd. konularda hem kuramsal hem alana ilişkin, deneyime dayalı bilgilerin yer aldığı yayınlar bulunuyor. Kitap, dosya, broşür ve süreli yayın başlıkları altında sunduğumuz bu kaynakların bir kısmı piyasada rahatlıkla bulunabilecek kaynaklarken, bir kısmı da her zaman rahatlıkla el altında bulunamayacak olan raporlar, broşürlerden oluşuyor.

Oldukça mütevazı boyutlardaki kütüphanemizi kullanımına açmaktaki amacımız, herhangi bir konuda araştırma yapan siz STK aktivistlerine belli konularda küçük de olsa kaynak sağlayabilmek.

Arama sonucunda listelenen belgeler kütüphanemizde tek kopya olarak bulunduğu için, belgelerden yararlanmak için merkezimizi ziyaret etmeniz gerekiyor. İlginiz için teşekkürler.

Aranacak Kelime
Aranacak Yer
Belge Tipi
 

E-Posta Listemize Katılın!

e-posta

Bilgi Yönetim Sistemi

E-Posta
Şifre

STGM Etkinlik Takvimi

<< Eylül 2020 >>
PtSaÇaPeCuCtPa
 123456
78910111213
141516171819
20
21222324252627
282930    
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.