Ana içeriğe atla
Image
çocuk
Share

12. Çocukluk Bizde Kalsın Çalıştayı “Sosyal Politikaların Çocuk ve Aileler Üzerindeki Etkileri”

07.01.2022
Çocukluk Bizde Kalsın Derneği bugüne kadar temaları ve sunumları hayatın içinden gelen on bir çalıştay gerçekleştirdi.

İlk olarak 2010 yılında düzenlenmeye başlanan Çocukluk Bizde Kalsın Çalıştayı’nın bu yıl on ikincisi, Çocukluk Bizde Kalsın Derneği yürütücülüğünde, 5-6 Mart 2022 tarihlerinde ve çevrimiçi ortamda Zoom uygulaması üzerinden düzenlenecek.

çocuk

Mart 2022 tarihinde gerçekleşmesi planlanan 12. Çocukluk Bizde Kalsın Çalıştayı, sosyal politikalar alanında disiplinler arası çalışmalar planlamak, Sosyal Politikaların Çocuklar ve Aileler Üzerindeki Etkileri temasının teorik ve pratik yönlerden irdelenmesi ve pratikte karşılaşılan tutum ve davranışlara, hatalar ve eksikliklere ortaklaşa çözüm bulabilmek ve hayata geçirebilmek, yapılacak çalışmaların kısa, orta ve uzun vadeli hedeflerinin belirlenmesi kapsamında  düzenlenecektir.

Sosyal politikalar alanında çalışmalar yapan, katkı sağlayan; akademisyen, eğitimci, araştırmacı, uzman, hukukçu, yazar, yayıncı, sivil toplum kuruluşları ve temsilcileri, dinleyici olarak yer almak isteyen her meslek grubundan ve ilgiden konukların katılımı hedeflenmektedir.

* 12. Çocukluk Bizde Kalsın Çalıştayı'na bildiri özeti sunmak isteyenlerin bildiri özetini talep üzerine en geç 31 Ocak 2022 tarihine kadar [email protected] e-posta adresine göndermeleri beklenmektedir.

** Bildiri özetleri teslimi ve gönderimi hakkında detaylı bilgi ve 12. Çocukluk Bizde Kalsın Çalıştayı Dinleyici Kayıt Formuna ulaşmak için: https://linktr.ee/cocuklukbizdekalsindernegi

Önemli Tarihler
12. ÇBK Çalıştayı Tarihi: 5-6 Mart 2022
Sunum, Atölye ve Poster Bildirileri Özeti Son Gönderim Tarihi: 31 Ocak 2022
Kabul Edilen Bildirilerin İlanı: 11 Şubat 2022
12. Çalıştayı Programının İlan Edilmesi: 14 Şubat 2022

İlgili Eğitim