Ana içeriğe atla
Image
STGM'den Duyuru
Share

AB Projelerinde Teknik ve Finansal Ara Rapor Hazırlama Eğitim Videoları Yayında

24.09.2020
Avrupa Birliği tarafından desteklenen projelerde hibe uygulama sürecinde, hibe faydalanıcılarının akdi bir sorumluluk olarak bir Ara Rapor ve bir Nihai Rapor hazırlaması gerekmektedir. Bu raporlar teknik ve mali bölümler ile destekleyici dökümanlardan oluşmaktadır.   Avrupa Birliği tarafından desteklenen ve yürütücüsü olduğumuz STÖ Kaynak Merkezi Projesi kapsamında çalışma yürüten STGM AB Delegasyonu Destek Birimi uzmanlarımız AB Türkiye Delegasyonu tarafından desteklenen projeler için ara rapor hazırlama teknikleri hakkında eğitim videosu hazırladı.   Ozan Dinçer ve Kıymet Temuçin tarafından hazırlanan eğitim videolarında teknik ve finansal ara rapor hakkında bilgi veriliyor. 
Avrupa Birliği tarafından desteklenen projelerde hibe uygulama sürecinde, hibe faydalanıcılarının akdi bir sorumluluk olarak bir Ara Rapor ve bir Nihai Rapor hazırlaması gerekmektedir. Bu raporlar teknik ve mali bölümler ile destekleyici dökümanlardan oluşmaktadır.
 
Avrupa Birliği tarafından desteklenen ve yürütücüsü olduğumuz STÖ Kaynak Merkezi Projesi kapsamında çalışma yürüten STGM AB Delegasyonu Destek Birimi uzmanlarımız AB Türkiye Delegasyonu tarafından desteklenen projeler için ara rapor hazırlama teknikleri hakkında eğitim videosu hazırladı.
 
Ozan Dinçer ve Kıymet Temuçin tarafından hazırlanan eğitim videolarında teknik ve finansal ara rapor hakkında bilgi veriliyor. 

Share
İlgili İçerikler