Ana içeriğe atla
Image
Ağlar platformlar
Share

Culture Action Europe

Güncelleme Tarihi
07.10.2020
1992'de kurulan Avrupa Sanat ve Kültürel Miras Forumu, Avrupa'nın en önde gelen kültürel sektör savunucusudur.  EFAH 2011 yılında ismini, internet sayfasını logosunu ve değiştirmiştir. Böylece bugünkü Culture Action Europe ismini almıştır.
Konu:

CAE üyeleri için bir forumdur; güçlü ve temsiliyetçi bir sese sahip olan, birçok farklı disiplin ve altyapıdan kültür uzmanı, Avrupa'da kültürel politikanın oluşturulmasını sağlar. Ayrıca, bu ses, kültürel sektörü etkileyen gerçek konular hakkında karar vericileri bilgilendirir.

Amaçlar ve Çalışma Şekli

CAE, üyelerine kaynak/fon fırsatları ile ilgili avantaj sağlayabilmek ve eğilimleri öngörebilmek için ihtiyaç duydukları bilgileri paylaşır; Avrupa Birliği'nin kültürel işlerle ilgili yasa ve politikalarını izler.

Üyelik ve Üyelik Koşulları

CAE üyeliği, yerel, bölgesel, ulusal ya da Avrupa düzeyinde kültürel politika tartışmalarına ve geliştirme süreçlerine katılan bağımsız kuruluşlara açıktır.

CAE ortakları, stratejik bilgi paylaşımı aracılığıyla ağı destekler; dolayısıyla CAE, bu işe kendini adamış kültür alanında uzmanlaşmış profesyonellere ihtiyaç duymaktadır.

İletişim 

Adres: Rue Ravenstein, 23
1000 Brussels Belgium

Tel: +32 (0) 2 534 4002
Faks: +32 (0) 2 534 1150
E-posta: [email protected]

Web Sayfası: cultureactioneurope.org

Facebook: www.facebook.com/CultureActionEurope 

Twitter: https://twitter.com/actforculture

Instagram: https://www.instagram.com/culture_action_europe/

İlgili İçerikler
Image
STGM Destekleri

STGM Destekleri

STÖ’lerin ve gönüllülerin hem gündelik hem de yapısal ihtiyaçları göz önünde bulundurarak yapılandırdığımız destekleri inceleyebilirsiniz.