Ana içeriğe atla
Image
Bilme Meselesi
Share

Bilme Meselesi

24.04.2021
Gene bir meselenin içine birlikte girip, birlikte çıkacağız. Bilme meselesini 4 Mayıs 2021 Salı günü saat 15:00'da konuşuyor olacağız.

Tarihimiz boyunca aktif akılla bilgiyi üreterek, anlam düzlemimizi kurguladık. Tüm bu süreçte bilgiyi üretirken, öğrenmenin ve bilme meselesinin de çevremizle kurduğumuz ve birlikte deneyimlediğimiz bir mesele olduğunu anladık.  

Bilmeyi bir arada bildik; anlamı da yine bir arada, süreçlere katılımı artırarak dokuduk. Peki, günümüzde veri ve malumat sağanağı karşısında pasifleşen insanın belleği ile ilişkisi nasıl kurulacak?

Ve insan geleceğinin anlam kumaşını nasıl dokuyacak?

Konuşmacımız, yıllarını bu konulara adamış bir öğretim görevlisi Prof. Dr. Soner Yıldırım.

Siz de gelsenize, ne de olsa mesele hepimizin meselesi. Bekliyoruz.

Soner Yıldırım

Katılım için: 
  • “Meseleler” webinarları zoom ortamında gerçekleşecek, katılım için internet bağlantısı, hoparlör ve mikrofon özelliklerine sahip bir cihaz yeterli olacaktır. 
  • Webinar 75 dk sürecektir.
  • Her webinarın duyurusunu bir hafta öncesinde STGM iletişim adreslerinde yayınlayacağız. 
  • Katılmak istediğiniz webinar için webinar duyurusunda paylaşılan bağlantıdan kayıt olmanız gerekecek. 
  • Kayıt bağlantısında yer alan First Name (Ad), Last Name (Soyad), e-mail address (e-posta adresi) bölümleri ile diğer soruları yanıtlayarak, Register (Kayıt Ol) kutusuna tıklayıp kaydınızı tamamlayabilirsiniz. 
  • E-posta adresinize bağlantı adresi ve diğer gerekli bilgileri içeren kayıt onayı sistem tarafından gönderilecektir. Oturum günü ve saatinde bağlantıya tıklayarak webinara bağlanabilirsiniz.
  • Webinara aynı anda 500 kişi katılabilmektedir. Kayıtlı katılımcı sayısının 500’i aşması durumunda oturum saatinde herhangi bir eleme olmaksızın ilk bağlanan 500 STÖ temsilcisinin webinar erişimi sağlanacaktır.

Kayıt olmak için tıklayınız

Sorularınız için [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz. 

İlgili İçerikler