Ana içeriğe atla
Image
Haber yatay görseli
Share

Cinsel Şiddetle Mücadele Derneği'nden "Çocuk ve Ergen Odağında Cinsel Haklar" Podcast Serisi

18.06.2020
Cinsel Şiddetle Mücadele Derneği, çocukların evlilik yoluyla cinsel istismarını, bütüncül ve çocukların insan haklarını merkezde tutarak tartışmak hedefiyle yeni bir podcast serisine başladı.  Çocuk ve Ergen Odağında Cinsel Haklar başlıklı seri, Derneğin cinsel şiddet ve çocuk politikalarına yaklaşımda ortaklık kurduğu beş uzmanın katılımıyla 30’ar dakikalık soru-cevap şeklinde yürütülüyor. Podcastleri üyelik olmadan https://bit.ly/CSMDPodcast adresinden ya da Spotify'dan dinleyebilirsiniz. 

Cinsel Şiddetle Mücadele Derneği, çocukların evlilik yoluyla cinsel istismarını, bütüncül ve çocukların insan haklarını merkezde tutarak tartışmak hedefiyle yeni bir podcast serisine başladı. 

Çocuk ve Ergen Odağında Cinsel Haklar başlıklı seri, Derneğin cinsel şiddet ve çocuk politikalarına yaklaşımda ortaklık kurduğu beş uzmanın katılımıyla 30’ar dakikalık soru-cevap şeklinde yürütülüyor.

Podcastleri üyelik olmadan https://bit.ly/CSMDPodcast adresinden ya da Spotify'dan dinleyebilirsiniz. 

Serinin ilk bölümü  Av. Aslı Karataş ile "Genç Evlilik mi Çocuk İstismarı mı?" başlığıyla gerçekleşirken, ikinci bölümde Av. Seda Akço ile "Ergen Cinselliği ve Flört Hakkı" üzerine konuşuldu. 

Share
İlgili Eğitim