Skip to main content
Image
stok büyüyen
Share

404 - Örgüt İçi Etkin İletişim ve Mekanizmalar

Eğitim Hakkında

Örgüt içi iletişimin barışçıl biçimde yürütülmesi bir örgütün çalışmalarını verimli ve etkin biçimde yürütmesine olanak sağlayan unsurlar arasındadır. İletişimin kopması veya çatışma yönetiminin etkili biçimde yapılamaması örgüt içi iletişimin üyeler, gönüllüler ve çalışanların dahil olduğu insan kaynağını bilgilendirme, motive etme, ekip çalışmasını teşvik etme ve örgütsel aidiyet hissinin pekişmesine olanak sağlayan mekanizmaları çalıştırma gibi temel fonksiyonlarının körelmesi sonucunu doğurur. 

404- Örgüt İçi Etkin İletişim ve Mekanizmalar dersinde örgüt içi iletişimin temel unsurlarını tanımlayacak, şiddetsizlik dilinin örgüt içi iletişim araçlarına nasıl yansıtılabileceğine dair bilginizi derinleştirecek, etkili çatışma yönetimi konusunda iyi örneklerle zihin egzersizi yapacak ve barışçıl bir çalışma yaşamını tesis edebilmek için kurulması gerekli mekanizmaları öğreneceksiniz. 

Ne Kadar Zaman Ayırmalısınız?

Yüz yüze yapılacak “404- Örgüt İçi Etkin İletişim ve Mekanizmalar” dersi için 3 gün ayırmanız yeterli. Bu yüz yüze eğitim 22-23-24 Mart 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek. 

Bu dersin çevrimiçi destekleyici içeriklerini tamamlamak için bu linke tıklayınız.

Image
YouTube Kanalı

"Biçilmiş Kaftan" Ismarlama Eğitim Programı

“Biçilmiş Kaftan” Ismarlama Eğitim Programı, sizlerin belirlediği ihtiyaçlar doğrultusunda bizimle birlikte tasarlanan ve planlanan özelleştirilmiş bir kapasite güçlendirme desteği.

Course Calendar