Ana içeriğe atla
Image
STGM'den Duyuru
Share

Grand Challenges Canada Global Ruh Sağlığı Programı Destekleri

02.07.2020
Grand Challenges Canada, gençlere yönelik hizmetleri destekleyecek  Global Ruh Sağlığı Programını duyurdu. 10 ila 24 yaş arasındaki gençler için mevcut olan ruh sağlığı hizmetlerini dönüştürme potansiyeline sahip yeni fikirlere odaklanan projeleri bekleyen program kapsamında öncelik gençlik liderliğindeki kuruluşlara verilecek.   Programa teklif edilecek projelerin yenilikçi yaklaşımla, ruhsal sağlık okuryazarlığını artırmaya ve/veya gençlerin ruh sağlığı ve refahına katkıda bulunan karmaşık sosyal ve çevresel faktörleri hesaba katarak gençlere yönelik hizmetler sunması bekleniyor.    Global Ruh Sağlığı Programı 250 bin Kanada Dolarına kadar başvuruları kabul ediyor.    Son başvuru tarihi 17 Temmuz 2020. Ancak başvuruya en geç 10 Temmuz tarihine kadar başlanması öneriliyor.    Programla ilgili detaylı bilgiye https://www.grandchallenges.ca/programs/global-mental-health/ adresinden ulaşabilirsiniz. 
Grand Challenges Canada, gençlere yönelik hizmetleri destekleyecek  Global Ruh Sağlığı Programını duyurdu. 10 ila 24 yaş arasındaki gençler için mevcut olan ruh sağlığı hizmetlerini dönüştürme potansiyeline sahip yeni fikirlere odaklanan projeleri bekleyen program kapsamında öncelik gençlik liderliğindeki kuruluşlara verilecek.
 
Programa teklif edilecek projelerin yenilikçi yaklaşımla, ruhsal sağlık okuryazarlığını artırmaya ve/veya gençlerin ruh sağlığı ve refahına katkıda bulunan karmaşık sosyal ve çevresel faktörleri hesaba katarak gençlere yönelik hizmetler sunması bekleniyor. 
 
Global Ruh Sağlığı Programı 250 bin Kanada Dolarına kadar başvuruları kabul ediyor. 
 
Son başvuru tarihi 17 Temmuz 2020. Ancak başvuruya en geç 10 Temmuz tarihine kadar başlanması öneriliyor. 
 
Programla ilgili detaylı bilgiye https://www.grandchallenges.ca/programs/global-mental-health/ adresinden ulaşabilirsiniz. 
Share
İlgili İçerikler