Ana içeriğe atla
Image
Haber yatay görseli
Share

Karşıyaka Sosyal Sorumluluk ve Bilim Derneği Home Office Gönüllü Arıyor

31.10.2017
Karşıyaka Sosyal Sorumluluk ve Bilim Derneği Proje yöneticisi olarak yetiştirilmek üzere part time, home office gönüllü arıyor.

Karşıyaka Sosyal Sorumluluk ve Bilim Derneği Proje yöneticisi olarak yetiştirilmek üzere part time, home office gönüllü arıyor.

İlan şöyle:

Derneğin amacı öncelikle KARŞIYAKA - İZMİR – EGE Bölgesini geliştirmek, bölgedeki bilim insanları ile toplum arasındaki diyaloğu, birlik ve beraberliği, bölgenin tanıtılmasını, güzelleştirilmesini, kalkınmasını ve sosyal sorumluluk projeleri organize edilmesini sağlamaktır. Karşıyaka’da ihtiyaç olan hak temelli derneklerin kurulmasını organize etmek ve Kalkınma ajansı, Bakanlıklar, Birleşmiş Milletler, Avrupa Birliği, diğer devletler ve vakıfların; eğitim, sağlık, ar-ge ve yukarıda belirtilen amaçlar doğrultusunda oluşturdukları programlara çeşitli projeler hazırlamak, uygulamak ve oluşturulan projelere paydaş olmak amacındadır.

Dernekçe Sürdürülecek Çalışma Konuları ve Biçimleri

1-Faaliyetlerin etkinleştirilmesi ve geliştirilmesi için araştırmalar yapmak,
2-Kurs, seminer, konferans ve panel gibi eğitim çalışmaları düzenlemek,
3-Amacın gerçekleştirilmesi için gerekli olan her türlü bilgi, belge, doküman ve yayınları temin etmek, dokümantasyon merkezi oluşturmak,

Aranan şartlar 

İzmir’de ikamet eden, araştırmacı ruha sahip, dikkatli, meraklı ve istikrarlı olmak.

İletişim: [email protected] [email protected]

Son başvuru tarihi: 20 kasım 2017

Karşıyaka Sosyal Sorumluluk ve Bilim Derneği

Share
İlgili İçerikler