Ana içeriğe atla
Image
STGM'den Duyuru
Share

Nefret Söylemiyle Mücadele Webinarı - 12 Mayıs 2017

08.05.2017
STGM-Techsoup Türkiye, STÖ’lerin kapasitesini güçlendirmek için çalışmalarına internet seminerleriyle (webinar) devam ediyor. Üçüncü seminerimizin konusu nefret söylemi, nefret suçu nedir? Dijitalde nefret söylemi ve yabancı düşmanlığı. Webinar 12 Mayıs'ta! Şimdi Kaydolun... Tarih: 12 Mayıs 2017, Saat: 14:00 - 15:15 Webinar İçeriği: Nefret söylemi ve nefret suçu Nefret söyleminin ayrımcılıkla ilişkisi Yabancı düşmanlığı ekseninde nefret söylemi Dijitalde nefret söylemi, mücadele yöntemleri Soru-Cevap Konuşmacılar:  Dr. Levent Korkut, STGM Yönetim Kurulu BaşkanıÖzgür Mehmet Kütküt, STGM İletişim Koordinatörü

STGM-Techsoup Türkiye, STÖ’lerin kapasitesini güçlendirmek için çalışmalarına internet seminerleriyle (webinar) devam ediyor. Üçüncü seminerimizin konusu nefret söylemi, nefret suçu nedir? Dijitalde nefret söylemi ve yabancı düşmanlığı. Webinar 12 Mayıs'ta! Şimdi Kaydolun...

Tarih: 12 Mayıs 2017, Saat: 14:00 - 15:15

Webinar İçeriği:

  • Nefret söylemi ve nefret suçu

  • Nefret söyleminin ayrımcılıkla ilişkisi

  • Yabancı düşmanlığı ekseninde nefret söylemi

  • Dijitalde nefret söylemi, mücadele yöntemleri

  • Soru-Cevap

Konuşmacılar: 

Dr. Levent Korkut, STGM Yönetim Kurulu Başkanı
Özgür Mehmet Kütküt, STGM İletişim Koordinatörü

Kayıt Olmak İçin Buraya Tıklayın

Kayıt olmadan lütfen okuyun:
Aşağıda yer alan First Name(ad), Last Name(soyad), E-Mail Address (E-posta Adresi) bölümleri ile altında bulunan diğer soruları lütfen doldurun ve en aşağıda bulunan “Register” bağlantısına tıklayarak kaydınızı tamamlayın.

Eğitim günü webinara bağlanabileceğiniz adres e-postanıza gönderilecek. Gelen bağlantıya tıklayarak ve otomatik indirilen GoToWebinar yazılımını yükleyerek 12 Mayıs'ta eğitime katılabileceksiniz.

Webinara aynı anda 100 STÖ temsilcisi katılabiliyor, 250 STÖ temsilcisine kadar kayıt almaya devam edeceğiz. Online olduğu için herhangi bir eleme yapmayacağız, ancak webinar günü önce bağlanan 100 katılımcı webinara erişebilecek.

İletişim:
Özlem Kocaadam
Techsoup Türkiye Koordinatörü
[email protected]

İlgili Dosyalar:

  1. webinar [PNG] [28.81K]
Share
İlgili Eğitim