Ana içeriğe atla
Image
sivil sesler
Share

SistersLab'den Konuşma Kulübü Yürütücü - Katılımcı Çağrısı

12.11.2021
Sisterslab - MUDEM iş birliği ile yürüteceğimiz Konuşma Kulübümüzün 4. dönem  kayıtları açıldı! Katılımcılarına, uluslararası paylaşım platformu sunan yeni dönemimiz için biz çok heyecanlıyız.

sisterslab

Katılımcı Başvuru Sosyal Medya Metni

Sen de yeni kişilerle tanışmak, keyifli zaman geçirmek, İngilizce ve Almanca konuşma pratiği yapmak istersen haftada bir gün çevrimiçi gerçekleşecek olan kulübümüze katılma şansını kaçırma. Kendini geliştirmek isteyen 15 yaş üstü tüm kız çocukları ve kadınların başvurularını bekliyoruz. Yeni dönemimizde görüşmek üzere. Form Linki

sisterslab

Yürütücü Başvuru Sosyal Medya Metni

Sisterslab - MUDEM iş birliği ile yürüteceğimiz Konuşma Kulübümüzün 4. dönem yürütücü ekibi başvuruları açıldı! Katılımcılarına, dil bariyerlerinin aşılması konusunda ortam sağlayan kulübümüzün yeni dönemi için bizler çok heyecanlıyız. Yeni dönemimiz için geçmiş gönüllülük deneyimleri olan veya bu alanda gönüllü olmaya isteği olan, haftada bir gün, bir saat çevrimiçi buluşmalarımızı yönetebilecek, Almanca veya İngilizce pratik süreçlerinde gönüllü olarak katılımcılara yardımcı olabilecek yürütücülere ihtiyacımız var. Başvuru için formu doldurmayı unutmayınız. Form Linki.

İlgili Eğitim