TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Fon Kaynakları

Sivil Toplum Geliştirme Merkezinin hedefleri arasında, Türkiye'de sürdürülebilir STK yapısı tesis etme amacı ile STK'lara yönelik fon imkanlarının araştırılması ve bir rapor haline getirilmesi bulunmaktadır.

STGM Teknik Destek ekibinin bu konudaki çalışmaları halen devam etmektedir. Bu süreçte "Fon Geliştirme" konusundaki yabancı web sitelerinin linkleri; fon sağlayan kurumların linkleri ve karşılıklı görüşmelerimiz sonucu STK'lara fon sağladığı belirlenen, tarafımıza hangi konularda ve hangi kriterlerle fon sağladıklarına ilişkin standard bilgi temin eden ve bu bilginin internet ortamında yayınlanmasını kabul eden donörlere ilişkin linkler ile çeşitli donörlerin web sitelerinden alınmış olan özet bilgiler bu sitede verilecektir. Çalışmalarımızın devamı ile bu bilgiler zaman zaman güncellenecektir.

Aranacak Kelime
Aranacak Yer
Kategori
 

E-Posta Listemize Katılın!

e-posta

Bilgi Yönetim Sistemi

E-Posta
Şifre

STGM Etkinlik Takvimi

<< Eylül 2020 >>
PtSaÇaPeCuCtPa
 123456
78910111213
141516171819
20
21222324252627
282930    
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.