TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Hayata Destek Online Yayında

Güncelleme Tarihi 27.08.2020
İnsani yardım alanında çalışma yürüten Hayata Destek Derneği, kullanıcı dostu ve Türkçe-Arapça iki dilli bir web sitesini hayata geçirdi.
 
Derneğin yürüttüğü çalışmaları aktarabilmek ve online ortamda destek sunabilmek amacıyla hazırlanan hayatadestek.online adresinde güncel bilgilendirmeler, temel yönergeler, canlı destek hizmeti sunuluyor. İki dilli hayatadestek.online sitesindeki ilk içerik seti; COVID-19 salgını ve mülteciler başta olmak üzere faydalanıcıların temel hak ve sorumlulukları hakkında hazırlanılan bilgi notlarından oluşuyor.
 
Konu başlıkları yazılı bilgilendirici metinlerle sınırlı tutulmayan sitede, her başlık için spot bilgileri içeren Arapça alt yazılı kısa videolar yer alıyor. Ayrıca içerikler daha detaylı bilgilerin yer aldığı Arapça seslendirme kayıtlarıyla zenginleştirilmiş.

Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.