TechSoupTR
Arama
Birlikte
Destek Noktası
Video Köşesi
Facebook Twitter Linkedin Instagram Youtube

Önemli Duyuru: Koronavirüs Salgını İçin Aldığımız Önlemler

Güncelleme Tarihi 09.04.2020
Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (Covid 19) salgını 11 Mart 2020 tarihinde Dünya Sağlık Örgütü tarafından küresel pandemi olarak ilan edildi. Bununla birlikte pandeminin ülkemizdeki yayılma hızına ve alınan tedbirlere dayanarak STGM olarak biz de çeşitli tedbirler aldık.
 
Bu nedenle yaşadığımız sağlık krizine karşı gerekli önlemler çerçevesinde ofisimiz 30 Nisan 2020 tarihine kadar gerekli durumlar dışında kapalı olacaktır.  Bununla birlikte STGM olarak uzaktan çalışma yöntemiyle çalışmaya devam edeceğiz. Bu nedenle ofisimizi aradığınızda bize ulaşamayabilirsiniz.
 
Bize, BİRLİKTE Kurumsal Destek Programı için birlikte@stgm.org.tr, STÖ Kaynak Merkezi Projesi için desteknoktasi@stgm.org.tr, Katılım Hakkı Projesi için katilim@stgm.org.tr, yazılım bağış programı Techsoup için utku@stgm.org.tr ve diğer konular için ise bilgi@stgm.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz. 
 
Bununla birlikte pandemi nedeniyle aldığımız önlemler gereği, yürütmekte olduğumuz programlar kapsamında eğitim, çalışma ziyareti, atölye çalışması vb. etkinliklerimiz (şimdilik) belirsiz bir süre için ertelenmiştir.  Ertelenen etkinliklerle ilgili olarak gelişmeler dahilinde düzenli olarak bilgilendirme yapacağız. 
 
Süreçteki gelişmelerle ilgili olarak bizi web sayfamızla birlikte sosyal medya kanallarımızdan takip edebilirsiniz. 
 
Facebbok: buff.ly/2PKeDcn
Twitter: buff.ly/2BGNxKu
LinkedIn: buff.ly/32g92gz
 
Sağlıklı günlerde buluşmak dileğiyle,
Paylaş
Bu web sitesi Avrupa Birliğinin maddi desteği ile oluşturulmuştur ve sürdürülmektedir. İçerik tamamıyla Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği'nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliğinin görüşlerini yansıtmak zorunda değildir.