Ana içeriğe atla
Image
Sivil Sesler Festivali
Share

17-18 Kasım'da İzmir Kültürpark'ta Sivil Sesler Festivali'nde Buluşuyoruz

17-18 Kasım 2023 tarihinde İzmir Kültürpark'ta düzenleyeceğimiz 6. Sivil Sesler Festivali'ne katılmak için ulaşım ve konaklama desteğine ihtiyaç duyan sivil toplum örgütlerinin başvurularını almaya başladık.

Daha iyi bir dünyanın mümkün olduğunu düşünenler, değişim için hayal kuranlar, birlikte değiştirmek için yola çıkanlar ve Türkiye’nin dört bir yanından sivil toplum örgütleri bir kez daha Sivil Sesler Festivali’nde bir araya geliyor. Türkiye’nin çeşitli yerlerinden hak temelli çalışan örgütleri bir araya getiren Sivil Sesler Festivali'ni bu yıl “dayanışma güçlendirir” temasıyla 17-18 Kasım 2023 tarihlerinde İzmir Kültürpark'ta düzenliyoruz. İki gün sürecek olan festivalde farklı dayanışma ve iyileştirme deneyimlerini görmek, tanımak, ilham almak için çeşitli atölyeler, etkinlikler ve performanslar yer alacak.

Festivale İzmir dışından katılmak isteyen sivil toplum örgütleri ulaşım ve/veya konaklama destek taleplerini 18 Ekim 2023 Çarşamba günü, saat 13.00'e kadar başvuru formunu doldurarak bize iletebilirler.

Ulaşım/Konaklama Desteği İçin Başvurun

Son başvuru tarihini takip eden bir hafta içinde başvuru değerlendirme sürecini tamamlayacağız ve başvurunuzla ilgili size dönüş yapacağız. 

Başvurusu olumlu değerlendirilen her STÖ'den bir temsilcisiye ulaşım ve/veya konaklama desteği verilebilecektir. 

Sivil Sesler Festivali ile ilgili gelişmeleri web sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir, [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

İlgili Eğitim