Ana içeriğe atla
Image
Birlikte yaka pinleri
Share

Birlikte Kurumsal Destek Programı

10.09.2020
Türkiye'deki sivil toplumun güçlenmesi için uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikimimizle tasarladığımız BİRLİKTE Destek Programını, hak temelli çalışmalar yürüten sivil toplum örgütlerine yönelik hem kurumsal hibe hem de kurumsal gelişim için mentorluk bileşenlerini içeren kapsamlı bir destek programı olarak uyguluyoruz.

Bu desteklerle birlikte, BİRLİKTE Destek Programındaki örgütlere birbirlerinden öğrenmeyi ve işbirlikleri geliştirmeyi kolaylaştıran bir buluşma ve paylaşım alan imkanı da sunuyoruz.

2017 yılında geliştirdiğimiz ve Avrupa Birliği’nin desteğiyle 2017-2020 tarihleri arasında hayata geçirdiğimiz BİRLİKTE Destek Programında hak temelli STÖ’lerin varoluşlarına ve güçlenmelerine yatırım yapmaya, değişim yaratma kapasitelerine katkı sağlamaya, kısıtlı olanaklarla yaratılan maddi kaynakların en etkin ve en verimli şekilde kullanılmasına destek olmaya odaklanıyoruz.

Image
STGM Stüdyo

STGM Stüdyosu

Video içerikleri üretmek isteyen STÖ’ler için iyi bir haberimiz var. Ofisimizdeki stüdyomuzda video çekimlerinizi gerçekleştirebilir ve kurgu desteği alabilirsiniz. 

Öne Çıkanlar
Tümünü Gör

Mayıs 2023