Ana içeriğe atla
Image
Birlikte yaka pinleri
Share

Birlikte Kurumsal Destek Programı

10.09.2020
Türkiye'deki sivil toplumun güçlenmesi için uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikimimizle tasarladığımız BİRLİKTE Destek Programını, hak temelli çalışmalar yürüten sivil toplum örgütlerine yönelik hem kurumsal hibe hem de kurumsal gelişim için mentorluk bileşenlerini içeren kapsamlı bir destek programı olarak uyguluyoruz.

Bu desteklerle birlikte, BİRLİKTE Destek Programındaki örgütlere birbirlerinden öğrenmeyi ve işbirlikleri geliştirmeyi kolaylaştıran bir buluşma ve paylaşım alan imkanı da sunuyoruz.

2017 yılında geliştirdiğimiz ve Avrupa Birliği’nin desteğiyle 2018-2020 tarihleri arasında hayata geçirdiğimiz BİRLİKTE Destek Programında hak temelli STÖ’lerin varoluşlarına ve güçlenmelerine yatırım yapmaya, değişim yaratma kapasitelerine katkı sağlamaya, kısıtlı olanaklarla yaratılan maddi kaynakların en etkin ve en verimli şekilde kullanılmasına destek olmaya odaklanıyoruz.

Image
Birlikte yaka pinleri

BİRLİKTE Destek Programı Teklif Çağrısı

2017’de hak temelli çalışan STÖ’lere kurumsal hibe ve kurumsal gelişim için mentorluk sağlamak üzere uygulamaya başladığımız BİRLİKTE Destek Programının yeni destek dönemi için tekliflerinizi 3 Ağustos 2022’ye kadar iletebilirsiniz.

Öne Çıkanlar
Tümünü Gör

Haziran 2022