Ana içeriğe atla
Image
stgm yayınları
Share

Yayınlar

STGM olarak, bir grup fikir önderi ve sivil aktivistle 2004 yılında yola çıktığımız günden bugüne sivil toplum örgütlerinin kapasitelerinin güçlenlenmesine destek olmak için çeşitli çalışmalar yürütüyoruz. Bu çalışmalar içinde önemli bir başlığı da sivil toplum için ürettiğimiz kaynak dokümanlar yani STGM yayınları oluşturuyor.

Sivil Toplum İçin Kaynak Dokümanlar Üretiyoruz

STGM olarak sivil alana dair araştırma yapmayı ve bu bilgileri yaygınlaştırmayı amaçlıyoruz.  Sivil alandaki bilgi üretiminin gelişmesi için hazırladığımız rehberler ve bilgi notları ile sivil topluma pratik bilgiler de sunuyoruz. Bununla birlikte, TACSO Projesi'nin Kaynak Merkezi olarak TACSO yayınlarını da web sayfamızda sivil toplumla paylaşmaya devam ediyoruz.

STGM Yayınlarına Nasıl Ulaşabilirsiniz?

STGM yayınlarının tümünü dilediğiniz gibi indirebilir ve başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Yayınlarımız herkese açık ve ücretsizdir, ancak yayınların telif hakkı STGM'ye aittir. Bu nedenle yayınların bir bölümü veya tamamı kullanılacaksa kaynak gösterilmesi zorunludur.

Yayınlarımızın basılı versiyonlarını ise STÖ olarak [email protected] adresinden bizimle temasa geçerek talep edebilirsiniz. Ancak yayınlarımızın büyük bir kısmının baskısı tükendiğinden sadece STÖ Destek Noktası tarafından size iletilecek formda yer alan yayınları talep edebilirsiniz. Talebiniz sonrasında istediğiniz yayınları anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi aracılığıyla karşı taraf ödemeli olarak size iletebiliriz.