Ana içeriğe atla
Image
stgm yayınları
Share

Yayınlar

STGM olarak, bir grup fikir önderi ve sivil aktivistle 2014 yılında yola çıktığımız günden bugüne sivil toplum örgütlerinin kapasite güçlendirilme çalışmalarına destek olmak amacıyla çeşitli başlıklarda çalışma yürütüyoruz. Bu çalışmalar içinde önemli bir başlığı da sivil toplum için ürettiğimiz kaynak dökümanlar yani STGM yayınları oluşturuyor. 

Sivil Toplum İçin Kaynak Dökümanlar Üretiyoruz

STGM olarak sivil alana dair araştırma yapmayı ve bu bilgileri yaygınlaştırmayı amaçlıyoruz.  Sivil alandaki bilgi üretiminin ve yazının gelişmesi için hazırladığımız rehberler ve bilgi notları ile sivil topluma pratik bilgiler de sunmaya çalışıyoruz.

STGM Yayınlarına Nasıl Ulaşabilirsiniz?

STGM yayınlarının tümünü dilediğiniz gibi indirebilir ve başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Yayınlarımız herkese açık ve ücretsizdir ancak yayınların telif hakkı STGM'ye aittir. Bu nedenle yayınların bir bölümü veya tamamı kullanılacaksa kaynak gösterilmesi zorunludur.

Yayınlarımızın basılı versiyonunu ise STÖ olarak [email protected] ile temasa geçerek talep edebilirsiniz. Ancak yayınlarımızın büyük bir kısmının baskısı tükendiğinden sadece Destek Noktası tarafından size iletilecek formda yer alan yayınları talep edebilirsiniz. Talebiniz sonrasında istediğiniz yayınları anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi aracılığıyla karşı ödemeli olarak size iletebiliriz.