Ana içeriğe atla
Image
Afetten Sonra Yaşam Forumu Özel Sektör STK Buluşması
Share

Afetten Sonra Yaşam Forumu Özel Sektör ve STK İşbirliği Buluşmasına Davet Ediyor

6-7 Mart 2024 tarihlerinde Hatay Expo Sabancı Kuluçka Merkezi'nde düzenlenecek olan Afetten Sonra Yaşam Forumu, "Özel Sektör ve STK İşbirliği" buluşmasına katılımcılarını bekliyor. Afet yönetimi ve toplumsal dayanıklılık konularında etkili çözümler üretebilmek için özel sektör ve sivil toplum kuruluşları arasındaki işbirliğini güçlendirmek hedefleniyor.

Afetten Sonra Yaşam Forumu’nun bu yılki etkinliğinin ana teması, "Özel Sektör ve STK İşbirliği" olarak belirlendi. Forum, ilgili tüm paydaşları bir araya getirerek, afetler sonrası yeniden yapılanma süreçlerinde karşılaşılan zorluklara yenilikçi çözümler bulunması, sürdürülebilir stratejilerin geliştirilmesi ve etkili işbirliklerinin kurulması konularında derinlemesine tartışmalar sunmayı hedefliyor. 

Forum'da katılımcılardan deneyimlerini ve bilgilerini, afet yönetimi ve toplumsal dayanıklılık alanındaki çalışmalarını gerçek ve kalıcı değişimler yaratmak için paylaşmaları bekleniyor. 

Katılım Hakkında;

  • Katılım herkese açık olup ücretsizdir.
  • https://afettensonrayasam.net/forum adresinden kayıt yaptıranlar için yer ayrılacaktır.
  • Kayıt yaptırmadan gelenler için yer kalan kontenjanla sınırlıdır.
  • Etkinlik süresince çay ve kahve ikramı yapılacak olup öğle yemekleri Expo alanındaki gastronomi evinde ücreti karşılığı yenebilir.
  • Hatay ili dışından gelecek ziyaretçiler, konaklama ve ulaşımla ilgili tavsiye ve destek almak için [email protected] e-mail adresinden forum ekibiyle bağlantıya geçebilir.

Forum organizatörü ve destekçilerinin sorumluluğu afet sonrası iyileşme sürecinin konuşulabileceği bir ortam sağlamakla sınırlı olup forum katılımcılarının beyan ettikleri fikirler üzerinde herhangi bir kontrol ya da sorumlulukları bulunmaz.

Katılmak için tıklayın. 

 

İlgili Eğitim