Ana içeriğe atla
Image
Ağlar platformlar
Share

Avrupa Gençlik Kulüpleri Konfederasyonu / European Confederation of Youth Clubs (ECYC)

Güncelleme Tarihi
Avrupa Gençlik Kulüpleri Konfederasyonu Avrupa'da gençlik çalışmalarını ve yaygın eğitimi uygulayan ve destekleyen gençlik çalışmaları ağı ile gençlik kulüpleri ve organizasyonlarını temsil eder. Avrupa Konseyine üye 20 ülkeden 23 ulusal organizasyonun yer aldığı konfederasyon, 1.8 milyon genç insana ulaşarak, gençlik kulüpleri ve gençlik çalışmalarının farklı versiyonlarını destekler.
Konu:
Şehir:
Yurt Dışı
Ülke:
Belçika

Amaç ve Çalışma Şekli

Avrupa Gençlik Kulüpleri Konfederasyonunun (ECYC) vizyonu, gençleri, yaygın öğretim ve gençlik çalışmalarıyla güçlendirerek, demokrasiye ve sivil topluma katılımlarını kendi topluluklarına aktif katılımlarını desteklemektir. Gençleri dahil etmek ve onların toplumlarına aktif olarak katılmalarına yardımcı olmak, ECYC üyeleri tarafından sunulan “Açık Gençlik Çalışmaları”nın temel ilkesidir. ECYC, gençlere kendi bilinçli kararlarını verebilmeleri için bilgi ve beceri kazandırmak amacıyla “Açık Gençlik Çalışması” ve yaygın eğitim yöntemlerini kullanır.

Üyelik

ECYC, 20 Avrupa Konseyi üye ülkesinde 23 üye kuruluştan oluşmaktadır. Avrupa'da her yıl hep birlikte 1.8 milyon gence ulaşıyorlar. Eğer örgütünüzün ECYC’e üye olmak için uygun olduğunu düşünüyorsanız ECYC ile iletişime geçebilirsiniz. 

İletişim Bilgileri

Merkez: Brüksel
Ülke: Belçika
E-mail: [email protected] 
Websitesi: https://www.ecyc.org/
Facebook : www.facebook.com/EuropeanConfederationofYouthClubs/  
Twitter: https://twitter.com/E_C_Y_C
 

Share
Image
STGM Stüdyo

STGM Stüdyosu

Video içerikleri üretmek isteyen STÖ’ler için iyi bir haberimiz var. Ofisimizdeki stüdyomuzda video çekimlerinizi gerçekleştirebilir ve kurgu desteği alabilirsiniz.