Ana içeriğe atla
Image
Ağlar platformlar
Share

Caucasus Environmental NGO Network ( CENN) - Kafkas Çevre STÖ’leri Ağı  

Güncelleme Tarihi
05.04.2022
CENN-Caucasus Environmental NGO Network, kâr amacı gütmeyen bir sivil toplum kuruluşu olarak 1998 yılında kurulmuştur. Kurulduğundan bu güne dek CENN çok çeşitli projeler aracılığıyla Ermenistan, Azerbaycan ve Gürcistan'daki ( ve kısmi olarak Rusya ve Türkiye'deki ) çevre örgütleri ile işbirliği hâlinde bölgesel çalışma ortaklığının oluşturulmasına yönelik gönüllü çabalarını sürdürmüştür.
Şehir:
Yurt Dışı
Ülke:
Gürcistan

Amaçlar ve Çalışma Şekli

CENN'in açık, yatay biçimde entegre olmuş yapısı, çevre koruma ve ilgili konulara ilişkin olumlu, üretken bir iletişim ve işbirliği ağı oluşturmayı amaçlamaktadır.

Üyelik Kriterleri

Kafkas bölgesi ülkelerinde ulusal ölçekte çalışan, çevresel konularla ilgili faaliyet yürütmekte olan ve Azerbaycan, Ermenistan, Gürcistan'da faaliyet gösteren STÖ’ler ve diğer girişimci gruplar tam üyelik için başvurabilirler.

Kafkas bölgesinde faaliyet gösteren uluslararası çevre STÖ’leri, bölgedeki ülkelerin tamamı yerine kısmi bir bölgesinde faaliyet gösteren STÖ’ler, bireyler, devlet kurumları ve özel kuruluşlar CENN'e iştirakçi üye olarak dâhil olabilirler.

İletişim

E-posta: [email protected]

Web Sayfası: www.cenn.org

Facebook: www.facebook.com/ThinkNaturally 

Youtube: www.youtube.com/channel/UC2oq0PI40XDDmdZWRGe651A

Yayınlar: http://environment.cenn.org/reg-dev-csa/publications/ 

Image
STGM Stüdyo

STGM Stüdyosu

Video içerikleri üretmek isteyen STÖ’ler için iyi bir haberimiz var. Ofisimizdeki stüdyomuzda video çekimlerinizi gerçekleştirebilir ve kurgu desteği alabilirsiniz.