Ana içeriğe atla
Image
Ağlar platformlar
Share

European Youth Forum - Avrupa Gençlik Forumu

Güncelleme Tarihi
Avrupa Gençlik Forumu, gençlik örgütleri tarafından bağımsız olarak kurulmuştur. 90'dan fazla ulusal gençlik konseyinden ve gençlik örgütlerinin federasyonu olan uluslararası gençlik STO'lerinden meydana gelmektedir. Bütün Avrupa'da ortak çıkarlarını temsil etmek için örgütlenmiş 10 milyon genç insanı bir araya getirmektedir.
Konu:
Şehir:
Yurt Dışı
Ülke:
Belçika

Amaçlar ve Çalışma Şekli

Avrupa Gençlik Forumu, genç insanların Avrupa'yı ve içinde yaşadıkları toplumları şekillendirmeye aktif biçimde katılmaları ve bugünün dünyasında Avrupa vatandaşları olarak genç insanların yaşam koşullarını iyileştirmek adına yetkinleştirilmeleri için çalışmaktadır.

Üyelik Kriterleri

Avrupa Gençlik Forumu tüzüğünde belirtilen ölçütlere uyan Avrupa'daki yerleşik bağımsız STÖ’ler, Avrupa Gençlik Forumuna katılabilirler. Avrupa Gençlik Forumu içerisinde üç kategoride üyelik (gözlemci, aday ve tam üyelik) söz konusudur. Her kategoride üyelik için farklı ölçütler mevcuttur; daha detaylı bilgiye web sayfasından ulaşılabilir.

İletişim

E-posta: [email protected]

Web Sayfası: www.youthforum.org

Facebook: www.facebook.com/EuropeanYouthForum 

Twitter: https://twitter.com/youth_forum

Vimeo: https://vimeo.com/yfj

Flickr: https://www.flickr.com/photos/europeanyouthforum

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCqcAATiAdIaZddNCbv1525w

Image
STGM Stüdyo

STGM Stüdyosu

Video içerikleri üretmek isteyen STÖ’ler için iyi bir haberimiz var. Ofisimizdeki stüdyomuzda video çekimlerinizi gerçekleştirebilir ve kurgu desteği alabilirsiniz.