Ana içeriğe atla
Image
Ağlar platformlar
Share

The International Youth Foundation (IYF) - Uluslararası Gençlik Vakfı    

Güncelleme Tarihi
IYF, gençlerin içinde yaşadıkları, öğrendikleri, çalıştıkları ve oynadıkları, 98'e yakın ülke ve bölgedeki alanların koşul ve olanaklarını iyileştirmek için çalışmaktadır. 1990'da, ihtiyacı olan genç insanlara dünya çapında kaynakları getirmek için kurulan IYF yüzlerce şirket, kurum ve sivil toplum kuruluşuyla gençlerin yaşamlarında pozitif ve kalıcı farklılıklar yaratan mevcut programları güçlendirmek ve genişletmek için çaba harcamaktadır.
Konu:

1990'dan bu yana IYF ve ülkelerdeki ortaklarından oluşan küresel ağ, milyonlarca genç insana başarıları için kritik olan yaşam becerileri edinmeleri, eğitim, iş eğitimi ve fırsatlara erişmeleri için yardımcı olmuştur.

Amaçlar ve Çalışma Şekli

IYF'nin misyonu en kısa zamanda, mümkün olduğu kadar çok yerde, en fazla sayıda genç insanı etkili ve sürdürülebilir olan programlar aracılığıyla pozitif biçimde etkilemektir.

IYF, dünya genelinde genç insanların yaşamlarında, büyük ve kalıcı değişiklikler yapan binlerce etkili program ve yaklaşımın olduğu gerekçesini temel almaktadır. Sıfırdan başlayarak yeni programlar geliştirmek yerine IYF'nin misyonu "işe yarayan" programları belirlemek, bunların etkisini artırmak ve erişimlerini genişletmektir. Böylelikle, çok daha fazla genç insan bunlardan faydalanabilir.

Üyelik Kriterleri

IYF, küresel düzeyde pozitif gençlik gelişimi için birlikte çalışan çocuk ve gençlik vakıf ve örgütlerinden meydana gelmiştir. Bu örgütlerin her biri, kendi ülkelerindeki gençlik sorunlarının çözümüne yardım etme amacını gütmektedir. IYF ağı, şu anda 470 ortak kuruluştan meydana gelmektedir. 

İletişim

E-posta: [email protected]

Web Sayfası: www.iyfnet.org

Youtube: https://www.youtube.com/user/iyfnet 

Facebook: https://www.facebook.com/pg/iyfnet/posts/

Twitter: https://twitter.com/iyftweets 

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/international-youth-foundation/ 

 Yayınlar: https://www.iyfnet.org/library 

Image
STGM Stüdyo

STGM Stüdyosu

Video içerikleri üretmek isteyen STÖ’ler için iyi bir haberimiz var. Ofisimizdeki stüdyomuzda video çekimlerinizi gerçekleştirebilir ve kurgu desteği alabilirsiniz.