Ana içeriğe atla
Image
hibe duyurusu
Share

Ankara Kalkınma Ajansı 2022 Yılı Proje Teklif Çağrısı

Ankara Kalkınma Ajansı, 2022 Yılı Teklif Çağrısı kapsamında Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları Odağında Sosyal Ekonomi Mali Destek Programı’nı ilan etti.

Ankara Kalkınma Ajansı, 2022 Yılı Teklif Çağrısı kapsamında Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları Odağında Sosyal Ekonomi Mali Destek Programı ile toplam 10 milyon TL tutarında destek verecek.

Programın Genel Amacı

Üretilen ürün ve hizmetlerde sosyal yenilik bakış açısı ile değişim odaklı, sosyal faydayı arttıran ve daha sürdürülebilir bir dünyada yaşanmasını sağlayan çözümler üretilmesiyle sosyal ekonomiye katkı sunulması.

Programın Özel Amacı

Sosyal yenilik uygulamalarının kamuda ve özel sektörde yaygınlaştırılması ile Ankara'nın karşı karşıya olduğu toplumsal ve çevresel sorunlara çözüm üretmek amacıyla önceliklendirilen sürdürülebilir kalkınma amaçları doğrultusunda kurumların kapasitelerinin geliştirilmesine yönelik ihtiyaçlarının karşılanması.

*Kooperatif veya İktisadi İşletmesi Olan Dernek ve Vakıflar KAYS üzerinden TR51/22/SEDEP referans numaralı programı seçerek başvuru yapacaktır.

Detaylı bilgi için lütfen ziyaret edin: https://ankaraka.org.tr/surdurulebilir-kalkinma-amaclari-odaginda-sosyal-ekonomi-mali-destek-programi

İlgili Eğitim