Ana içeriğe atla
Image
bakma meselesi
Share

Bakma Meselesi Webinarı

05.06.2021
Meseleler hayatın her alanında var. Mesele bunlara nasıl baktığımız, ele aldığımız, yaratıcı ve çözüm odaklı yaklaşabilmekte. Ama nasıl? 10 Haziran 2021 Perşembe günü, saat 15.00’de Gizem Aytaç ile "Bakma Meselesi"ni konuşacağız.

Her şeyde olduğu gibi “görme” konusunda da kolaya kaçıyoruz galiba. Bakmadan görmeyi umuyoruz sanki ya da birisi bize kendi bakarak gördüğü şeyi kağıda çizerek anlatsın istiyoruz. Sonuç değişmiyor, biz yine başkasının gördüğü şeyin ondan yansıyan haline bakmış oluyoruz. 

Toplumsal sorunları da mı görmüyoruz acaba? Uzaktan mı bakıyoruz? İki adım atmayıp gözlerimizi mi kısıyoruz uzağı görebilmek için? Belki de bakış açımızı değiştirmenin zamanı gelmiştir, ne dersiniz?

Bizden söylemesi bu mesele kaçmaz, haydi gelin. 

Webinara kayıt olmak için tıklayınız.

gizem aytaç

Katılım için: 

  • “Meseleler” webinarları zoom ortamında gerçekleşecek, katılım için internet bağlantısı, hoparlör ve mikrofon özelliklerine sahip bir cihaz yeterli olacaktır. 
  • Webinar 75 dk sürecektir.
  • Her webinarın duyurusunu bir hafta öncesinde STGM iletişim adreslerinde yayınlayacağız. 
  • Katılmak istediğiniz webinar için webinar duyurusunda paylaşılan bağlantıdan kayıt olmanız gerekecek. 
  • Kayıt bağlantısında yer alan First Name (Ad), Last Name (Soyad), e-mail address (e-posta adresi) bölümleri ile diğer soruları yanıtlayarak, Register (Kayıt Ol) kutusuna tıklayıp kaydınızı tamamlayabilirsiniz. 
  • E-posta adresinize bağlantı adresi ve diğer gerekli bilgileri içeren kayıt onayı sistem tarafından gönderilecektir. Oturum günü ve saatinde bağlantıya tıklayarak webinara bağlanabilirsiniz.
  • Webinara aynı anda 500 kişi katılabilmektedir. Kayıtlı katılımcı sayısının 500’i aşması durumunda oturum saatinde herhangi bir eleme olmaksızın ilk bağlanan 500 STÖ temsilcisinin webinar erişimi sağlanacaktır.
  • Sorularınız için [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz. 
İlgili Eğitim