Ana içeriğe atla
Image
Haber yatay görseli
Share

COVID-19’a Genç Çözümler Projesi 3. Eğitim Grubu İçin Başvurular Başladı

27.08.2020
İstanbul Kalkınma Ajansı COVID-19 ile Mücadele ve Dayanıklılık Programı Kapsamında desteklenen, Genç Başarı Eğitim Vakfı tarafından yürütülen COVID-19'a Genç Çözümler Projesi 3. Eğitim Grubu'na başvurular açıldı.   3 ana başlık altında gerçekleşecek 16 eğitim, atölye ve mentorluk süreçlerinden oluşan programa İstanbul’da ikamet eden, 14-19 yaş aralığındaki gençler başvurabilecek.
İstanbul Kalkınma Ajansı COVID-19 ile Mücadele ve Dayanıklılık Programı Kapsamında desteklenen, Genç Başarı Eğitim Vakfı tarafından yürütülen COVID-19'a Genç Çözümler Projesi 3. Eğitim Grubu'na başvurular açıldı.
 
3 ana başlık altında gerçekleşecek 16 eğitim, atölye ve mentorluk süreçlerinden oluşan programa İstanbul’da ikamet eden, 14-19 yaş aralığındaki gençler başvurabilecek.
 
İstanbul Kalkınma Ajansı desteğiyle, Genç Başarı Eğitim Vakfı ve Corbiz Kurumsal İş Çözümleri ortaklığı ile yürütülecek olan COVID-19’a Genç Çözümler Projesi kapsamında
14 – 19 yaş arası İstanbul’da yaşayan girişimci gençler; Covid- 19 salgınının yarattığı sosyal, psikolojik, ekonomik sorunları çözüm üreterek, yenilikçi girişim fikirleri ve dijital ürünler ortaya koyarak salgının etkilerinin en alt düzeye indirilmesine katkı sunacak. Online eğitim, mentorluk ve atölye çalışmalarının sonucu 2 kişilik takımlar halinde çalışacak olan girişimciler dört ana başlık altında (çocuklar, gençler, yaşlılar ve engelliler) gözlemledikleri sorunlara yönelik çözüm geliştirme fırsatını bulabilecekler.
 
Eğitim İçeriği:

1. Aşama – Girişimcilik ve İş Fikri Geliştirme Eğitimi
2. Aşama – WEB Sitesi ve Mobil Uygulama Geliştirme
3. Aşama – Strateji Geliştirme
ana başlıklarında olmak üzere katılımcılar, toplam 16 eğitim alınacaktır.

Eğitim süreçlerini tamamlayan katılımcılarla birlikte 3 E-Challenge uygulaması ve Final Hackathon’u yapılacaktır.

Ödüller:

1. BAU Kuluçka ve Girişimcilik Uygulama Araştırma Merkezi’nce “Ürün Hizmet” ve “Pazarlama Stratejisi” Geliştirme Konularında Desteklenme
2. Yatırımcılarla Buluşma Fırsatı

Başvurmak için tıklayınız.

Her türlü sorunuz için [email protected] mail adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Dosyalar:

  1. BAŞLIK YOK [PNG] [226.98K]
Share
İlgili İçerikler