Ana içeriğe atla
Image
Birlikte yaka pinleri
Share

Değişime Tanıklık Etmek İçin Bizimle #BİRLİKTE Olun

Türkiye'deki sivil toplumun güçlenmesi için uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikimimizle tasarladığımız BİRLİKTE: Yerel STÖ’ler için Kurumsal Destek Programı iki yıllık bir çalışmanın ardından sona eriyor. BİRLİKTE Kurumsal Destek Programı kapanış etkinliği 12 Kasım Perşembe günü saat 16.30-19.00 saatleri arasında düzenlenecek.

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Mali İşbirliği Başkanı Andre Etienne Lys'in katılımıyla 12 Kasım Perşembe günü düzenlenecek olan kapanış etkinliğini Youtube ve Facebook kanallarımızda yapacağımız canlı yayından izleyebilirsiniz.

Yerel sivil toplum örgütleri için kapasite geliştirme destekleri ve ihtiyaç belirleme çalışmalarından yola çıkarak hazırladığımız ve birlikte değişimi hedefleyen bir program olan BİRLİKTE’de iki yıl boyunca Türkiye’nin 18 kentinde farklı alanda çalışma yürüten 42 örgütle bire bir çalışıldı.

BİRLİKTE Davetiye

BİRLİKTE Hakkında

BİRLİKTE: Yerel STÖ’ler Kurumsal Destek Programı, STGM’nin 2004’den bu yana sivil toplum örgütlerine yönelik uyguladığı hibe programları, kapasite geliştirme destekleri ve ihtiyaç belirleme çalışmalarından yola çıkarak tasarladığı, yerel sivil toplum örgütlerine yönelik hem kurumsal hibe hem de kurumsal gelişim için mentorluk bileşenlerini içeren iki yıllık geniş kapsamlı bir destek programı.

BİRLİKTE Destek programı AB tarafından desteklenen ve STGM tarafından yürütülen “Yerel Sivil Toplum Örgütleri için Stratejik Kapasite Geliştirme” hibe projesi kapsamında bir alt-hibe uygulaması olarak yürütüldü.

BİRLİKTE: Yerel STÖ’ler Kurumsal Destek Programı’nda STÖ’lerin varoluşlarına ve güçlenmelerine yatırım yapmaya, değişim yaratma kapasitelerine katkı sağlamaya, kısıtlı olanaklarla yaratılan maddi kaynakların en etkin ve en verimli şekilde kullanılmasına destek olmaya odaklanıldı.

İlgili Eğitim