Ana içeriğe atla
Image
Değişimin Gücü
Share

''Değişimin Gücünü Konuşuyoruz'' Buluşması için Kırıkkale'ye Geliyoruz

Sivil toplum örgütleri olarak daha iyi bir hayat için mücadele ederken, değişen dünyada yolumuzu nasıl bulabileceğimizi konuşmak ve içinde bulunduğumuz krizler çağında süreci nasıl şekillendirebileceğimizi, kriz durumlarıyla nasıl mücadele edebileceğimizi birlikte düşünmek için Kırıkkale'de bir araya geliyoruz.

Avrupa Birliği tarafından desteklenen Sivil Toplum Kapasite Güçlendirme Merkezi projemiz kapsamında düzenleyeceğimiz bu buluşmayı 24 Ekim 2023 Salı günü MUDEM (Mülteci Destek Merkezi Derneği) Kırıkkale İl Temsilciliği Toplantı Salonu'nda 10.00 - 17.00 saatleri arasında düzenleyeceğiz.

Ne  konuşacağız?

Çok yakın bir tarihte daha önce yaşamadığımız, tanık olmadığımız ölçekte bir afet yaşadık. Şubat Depremleri sonrasında, krizlere hazırlıklı olabilmek için neler yapabileceğimiz üzerine hep birlikte kafa yoracak, dayanışmanın ve krizlerle mücadelenin farklı yollarını birlikte ele alacağız. 

Kırıkkale'de kriz durumlarına daha hazırlıklı olabilmek ve krizlere daha etkin müdahale edebilecek hale gelebilmek için neleri yapmamız/değiştirmemiz gerektiğini, bunları gerçekleştirmek için nasıl ve ne yönde değişmeye, güçlenmeye ihtiyacımız olduğunu tartışacağız.

Kimler, nasıl katılabilir?

Sivil alandan çeşitli aktörlerin, yerel yönetimlerin ve kamu kuruluşlarının bir araya geleceği bu buluşmaya katılmak isteyenlerin ilgili formları aşağıda belirtilen tarihlere kadar doldurması yeterlidir. Formu doldurduktan sonra tarafınıza ayrıca bir bilgilendirme yapılmayacağını, doldurulan form ile programa katılımınızın onaylandığını hatırlatmak isteriz.

Son başvuru: 23 Ekim 2023 Pazartesi, saat 10.00

Adres: MUDEM (Mülteci Destek Merkezi Derneği) Kırıkkale İl Temsilciliği Toplantı Salonu, Fabrikalar Mahallesi 25. Sokak No:5 Merkez / Kırıkkale

Kırıkkale Kayıt Formu için Tıklayın

Şehir dışından katılmak isteyenlerin yol ve konaklama masrafları kendilerine ait olacaktır.
Detaylı bilgi ve sorularınız için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Değişimin Gücü Buluşmaları nedir?

Değişimin Gücü Buluşmaları; ''neden/nasıl değişmeliyiz?, neyi/neden/nasıl değiştirmeliyiz?'' gibi sorular üzerinden ''değişimi'' konuştuğumuz ve bu sorulara birlikte yanıt aradığımız bir dizi buluşma.

Daha iyi bir dünya kurmak için mücadele ederken, Değişimin Gücü Buluşmaları’nda değişimin tekrarlanan döngüsüne bütünsel bir bakışla bakacak ve değişim süreçlerini yönetebilmek için organizasyonel yetkinliğimizi nasıl arttıracağımızı konuşup, tartışacağız. 

Değişim istiyoruz ve bu değişimi de yönetmek istiyoruz. 

O zaman daha örgütlü, daha güçlü olmalıyız! 

İlgili Eğitim