Ana içeriğe atla
Image
STGM'den Duyuru
Share

Demokrasi ve İnsan Hakları için Avrupa Aracı Türkiye Programı Teklif Çağrısı Yayınlandı

16.01.2020
Demokrasinin, hukukun üstünlüğünün, insan hakları ve temel özgürlüklere saygının geliştirilmesi ve güçlendirilmesini desteklemek amacıyla Sivil Toplum Kuruluşlarına doğrudan mali destek veren Demokrasi ve İnsan Hakları için Avrupa Aracı (DİHAA-EIDHR) Türkiye Programı için teklif çağrısı yayınlandı.  EuropeAid/167665/DD/ACT/TR referans numarasıyla başvuruya açılan DİHAA hibeleri için ön başvurular 3 Mart 2020, Brüksel saatiyle 16:00'ya kadar kabul edilecek.  Toplam bütçesi 3 milyon 200 bin Euro olan hibe programına başvurular İngilizce yapılacaktır. Başvuru sahiplerinin PADOR kaydının olması zorunludur. PADOR için STGM olarak hazırladığımız videoya buradan ulaşabilirsiniz.

Demokrasinin, hukukun üstünlüğünün, insan hakları ve temel özgürlüklere saygının geliştirilmesi ve güçlendirilmesini desteklemek amacıyla Sivil Toplum Kuruluşlarına doğrudan mali destek veren Demokrasi ve İnsan Hakları için Avrupa Aracı (DİHAA-EIDHR) Türkiye Programı için teklif çağrısı yayınlandı. 

EuropeAid/167665/DD/ACT/TR referans numarasıyla başvuruya açılan DİHAA hibeleri için ön başvurular 3 Mart 2020, Brüksel saatiyle 16:00'ya kadar kabul edilecek. 

Toplam bütçesi 3 milyon 200 bin Euro olan hibe programına başvurular İngilizce yapılacaktır. Başvuru sahiplerinin PADOR kaydının olması zorunludur. PADOR için STGM olarak hazırladığımız videoya buradan ulaşabilirsiniz.

DİHAA yeni dönem başvurularının ayrıntıları ve İngilizce yayınlanan başvuru rehberine buradan ulaşabilirsiniz.

Teklif çağrısı ve başvuruya ilişkin sorular için  son başvuru tarihinden 21 gün öncesine kadar [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz. 

Bu duyuru çağrıya ilişkin bazı temel bilgileri özet olarak içermekte olup, teklif çağrısı başvuru rehberinin ve eklerinin detaylıca incelenmesi gerekmektedir. 

Sivil toplum örgütlerinin Avrupa Birliği tarafından desteklenen hibe programlarına başvuru sürecinde Avrupa Komisyonu tarafından kullanılan Prospect ve PADOR programlarının kılavuzlarına buradan ulaşabilirisiniz.

İlgili Dosyalar:

  1. BAŞLIK YOK [JPG] [36.98K]
Share
İlgili İçerikler