Ana içeriğe atla
Image
Faaliyet
Share

Denge ve Denetleme Ağı Dijital Hayal Atölyeleri Şubat’ta Beş İle Konuk Oluyor!

04.02.2021
Bir Şehir Hayali - Dijital Hayal Atölyeleri, Şubat ayında beş ile konuk oluyor. Vatandaşların yaşadıkları şehirlere dair talep ve önerilerini dile getirip, bunları kent politikalarına dönüştürmelerini hedefleyen çalışma kapsamında İzmir, Ankara, Van, Ordu ve Mersin illerinde çevrimiçi atölyeler gerçekleştirilecek.

Dijital Hayal Atölyeleri Şubat’ta Beş İle Konuk Oluyor!

Denge ve Denetleme Ağı (DDA) “Bir Şehir Hayali” çalışması ile vatandaşların yaşadıkları kentlere dair sorunlarını ve çözüm önerilerini dile getirip, karar alma süreçlerini etkilemelerini ve bu yolla kapasitelerini güçlendirmelerini amaçlıyor.

Bugüne kadar 29  farklı ilden katılımcılar ile gerçekleştirilen Dijital Hayal Atölyeleri’nde herkes 2030 yılında nasıl bir şehirde yaşamak istediğine dair hayaller kurdu, bu hayallerin 10 yıl sonra gerçek olması için neler yapabileceklerini birlikte düşündü. 

Dijital Hayal Atölyeleri Şubat ayı boyunca da İzmir, Ankara, Van, Ordu ve Mersin illeri özelinde sürecek. 

Dijital Hayal Atölyelerimize kentlerin çeşitliliğini yansıtabilmek ve kentlerde yaşayan tüm kesimlerin hayallerine ulaşabilmek adına sizlerin de bu illerimizde gerçekleştirilecek atölyelerimize kaydolmanızı ve Dijital Hayal Atölyesi kayıt formu linklerimizi yaygınlaştırma konusunda denge ve denetleme ağına desteklerinizi sunmanızı rica ediyoruz.

Çalışmaları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz bilgi notu, atölye takvimi ve programlarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. 

İllere özel Atölye Başvuru Formlarına bu linkten ulaşabilirsiniz.

İlgili İçerikler