Ana içeriğe atla
Image
STGM'den Duyuru
Share

Dijital Savunucular Ortaklığı Bölgesel Ortaklık Fonu

15.05.2020
Bölgesel Ortaklık Fonu (RPF) ile DDP, tek bir ülkede veya bölgede faaliyet gösteren insan hakları savunucuları için çevrimiçi özgürlük ve dijital korumayı destekleyen girişimleri desteklemek üzere çağrısını duyurdu. İnsan hakları savunucularına dijital veya bütünsel güvenlik desteği sağlayan ve ücretsiz ve açık bir internete erişimi destekleyen girişimleri içeren tekliflere 50 bin euroya kadar destek verilecek.  Teklifler için son başvuru tarihi 22 Mayıs 2020.  Detaylı bilgi için https://www.digitaldefenders.org/funding/regional-partnership-funding/ adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Bölgesel Ortaklık Fonu (RPF) ile DDP, tek bir ülkede veya bölgede faaliyet gösteren insan hakları savunucuları için çevrimiçi özgürlük ve dijital korumayı destekleyen girişimleri desteklemek üzere çağrısını duyurdu. İnsan hakları savunucularına dijital veya bütünsel güvenlik desteği sağlayan ve ücretsiz ve açık bir internete erişimi destekleyen girişimleri içeren tekliflere 50 bin euroya kadar destek verilecek. 

Teklifler için son başvuru tarihi 22 Mayıs 2020

Detaylı bilgi için https://www.digitaldefenders.org/funding/regional-partnership-funding/ adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Share
İlgili İçerikler