Ana içeriğe atla

Doğal Çözümler Kitabı

“Orman Koruma Alanlarının Yönetiminin Güçlendirilmesi” projesi kapsamında; IUCN-WCPA, TNC, UNDP, WCS, Dünya Bankası ve WWF işbirliğiyle hazırlanan Doğal Çözümler; GEF Küçük Destek Programı (SGP) ve MAVA Vakfı’nın desteğiyle WWF-Türkiye tarafından Türkçeleştirildi.
Yazar / Editör:
Türkçe Çeviri: Bilge Çelik
Yayın Yılı:
2011
Konu:
Çevre/Doğa Koruma
Yayım Dili:
Türkçe
Yayınlayan:
WWF-Türkiye
Share

“Orman Koruma Alanlarının Yönetiminin Güçlendirilmesi” projesi kapsamında; IUCN-WCPA, TNC, UNDP, WCS, Dünya Bankası ve WWF işbirliğiyle hazırlanan Doğal Çözümler; GEF Küçük Destek Programı (SGP) ve MAVA Vakfı’nın desteğiyle WWF-Türkiye WWF-Türkiye tarafından Türkçeleştirildi.

WWF’in Yaşayan bir Dünya için Korunan Alanlar Programı ile T.C. Orman ve Su İşleri Bakanlığı, UNDP ve WWF-Türkiye işbirliğinde yürütülen proje kapsamında yayınlanan Doğal Çözümler (Natural Solutions),  korunan alanların, iklim değişikliğinin etkileriyle mücadelede ve sera gazı emisyonunu azaltmadaki rollerine dikkat çekiyor.

doküman ikonu
İlgili Dokümanlar
Image
YouTube Kanalı
Image
YouTube Kanalı

STGM YouTube Kanalı

STGM YouTube Kanalı'nda çeşitli eğitimler, sunumlar ve sivil alana dair güncel tartışmalar yer alıyor. Kanalımızı şimdi inceleyin, abone olun.

Nisan 2024