Skip to main content
Image
Haber yatay görseli
Share

5. Ulusal Sosyal Sorumluluk Projeleri Kongresi Bildiri Çağrısı Yayınlandı

Sivil toplum aktörlerini ve sosyal sorumluluk çalışmaları yürütenleri bir araya getiren "Sosyal Sorumluluk Projeleri Kongresi'nin beşincisi bu yıl 20 Nisan'da Ankara'da gerçekleştirilecek. Kongre için yayınlanan bildiri çağrısında şu ifadeler yer aldı: "Sosyal Sorumluluk çalışmaları mı yürütüyorsunuz? Projeniz mi var? Gönüllü müsünüz? Sivil toplumda aktif misiniz? Akademik çalışmalar, araştırmalar mı yapıyorsunuz? Deneyimlerinizi paylaşmak mı istiyorsunuz? Projenizin bilinirliğini arttırmak ve ağ (network) kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse 5. Ulusal Sosyal Sorumluluk Projeleri Kongresi’ne Davetlisiniz!"  

Sivil toplum aktörlerini ve sosyal sorumluluk çalışmaları yürütenleri bir araya getiren "Sosyal Sorumluluk Projeleri Kongresi'nin beşincisi bu yıl 20 Nisan'da Ankara'da gerçekleştirilecek.

Kongre için yayınlanan bildiri çağrısında şu ifadeler yer aldı:

"Sosyal Sorumluluk çalışmaları mı yürütüyorsunuz? Projeniz mi var? Gönüllü müsünüz? Sivil toplumda aktif misiniz? Akademik çalışmalar, araştırmalar mı yapıyorsunuz? Deneyimlerinizi paylaşmak mı istiyorsunuz? Projenizin bilinirliğini arttırmak ve ağ (network) kurmak mı istiyorsunuz? Öyleyse 5. Ulusal Sosyal Sorumluluk Projeleri Kongresi’ne Davetlisiniz!"

 

Kongreye bildirileriyle katılmak isteyenler için başvuru takvimi ise şöyle; 

03 Ocak - 01 Şubat 2019 : Sözlü Sunum Proje Başvuru Süreci

Sözlü Sunum proje başvurularınızı 1 Şubat 2019, saat 17:00’a kadar sspkongre.com ana sayfada yer alan ‘BAŞVURU’ butonuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan form üzerinden tamamlayabilirsiniz.

2 Şubat - 15 Şubat 2019 : Sözlü Sunum Projeleri Değerlendirme Süreci

Danışma kurulu tarafından yapılacak olan değerlendirmelerin ardından Kongreye katılmaya hak kazanan projeler 15 Şubat 2019 tarihinde açıklanacaktır. (Bu süreçte ihtiyaç duyulması halinde proje sahiplerinden ek bilgi talep edilebilir.) Kongreye katılmaya hak kazanan Sözlü Sunum proje sahiplerinin, projelerin tam metinlerini 25 Şubat 2019, saat 17:00’e kadar göndermeleri gerekmektedir.

01-21 Mart 2019 : Poster Sunum Proje Başvuruları

22-31 Mart 2019 : Sivil Toplum Örgütleri Fuayesi’nde Stant Kurmak İsteyen Kuruluş Başvuruları 

Poster Sunum projeler ile fuaye alanında yer alacak olan Sivil Toplum Örgütlerine ait çalışmalar 11 Nisan 2019 tarihine kadar sonuçlandırılacaktır. Bu süreçte başvuru sahiplerinin kendilerinden istenen ek bilgi, belge ve dokümanları eksiksiz bir şekilde Kongre yönetimine göndermeleri gerekmektedir. Kongreye katılacak olan sözlü/poster proje sunumları, fuaye alanında yer alacak olan Sivil Toplum Örgütleri, Kongre partnerleri ve tüm destekçiler, her yıl sosyal sorumluluk ve projeler literatürüne
önemli katkılar sağlayan “Kongre Bildiriler Kitapçığı”nda yer alma şansını elde edeceklerdir.

Kongre hakkında detaylı bilgi almak isteyenler sspkongre.com adresini ziyaret edebilir, sorularını [email protected] adresinden iletebilirler. 

İlgili Dosyalar:

  1. BAŞLIK YOK [JPG] [588.66K]
Share
İlgili Eğitim