Ana içeriğe atla
Image
STÖ’ler için Sosyal Araştırma ve Eylem Araştırması Eğitimi
Share

Engelli Kadın Derneği'nden Araştırma Katılım Çağrısı: Engelli Kadınlar Kimlerdir?

Engelli Kadın Derneği, Birleşmiş Milletler Kadın Birimi Türkiye Ofisi’nin desteğiyle “Engelli Kadınlar Kimdir?” başlıklı projesi kapsamında engelli kadınların eğitim, sağlık, istihdam, şiddet, hizmetlere erişim ve toplumsal katılım konularında yaşadığı sorunları güncel verilere dayalı bir biçimde ortaya koymak ve talepleri dile getirirken verilere dayalı bir şekilde hareket edebilmek için araştırma katılım çağrısında bulunuyor.

Engelli Kadın Derneği, proje kapsamında engelli kadınlara farklı ihtiyaçlara cevap verebilmek adına bir kaç farklı yol izleyerek bazı sorular soruyor.

Ankete katılma talebinizi ve iletişim bilgilerinizi iletmek için tıklayınız.

İletişim kanallarından herhangi birini kullanarak, telefon numaranızı ve tercih ettiğiniz görüşme tarihini paylaşarak, derneğin sizi uygun olduğunuz bir zamanda aramasını sağlamak, soruları telefon görüşmesi sırasında sesli olarak cevaplamak için aşağıda yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

İletişim kanallarından işaret dili tercümanı eşliğinde soruları görüntülü konuşma aracılığıyla cevaplama isteğinizi iletebilirsiniz.

Paylaştığınız iletişim bilgileri Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında güvence altına alınır ve bu çalışma dışında herhangi bir amaçla kullanılmaz ve hiç kimseyle paylaşılmaz.

Engelli kadınların sesini verilere dayalı bir biçimde gerekli kişi, kurum ve kuruluşlara duyurabilmek için bu ankete katılımınız çok kıymetli bir katkı sağlayacaktır.

  • Arama ve mesajlarınız için 0553 826 32 67.
  • E-posta göndermek için tıklayınız.
  • Araştırmaya katılmak için tıklayınız.
İlgili Eğitim