Ana içeriğe atla
Image
duyuru
Share

Ersun Yanal Vakfı 2024 yılı Vefa Ödülleri için başvurular devam ediyor

Çocukların ve gençlerin spor, sanat, bilim-teknoloji ve eğitim alanlarında gelişimlerine destek vermek, ihtiyaç duyacakları alanlarda eşit fırsatlara erişimlerine yönelik çalışmalar yapmak, iş hayatına donanımlı bir şekilde katılmalarına katkı sunmak, gençlere sporu sevdirmek ve teşvik etmek, onların sağlıklı yaşama yönelmelerini sağlamak amacıyla çalışan Ersun Yanal Vakfı’nın düzenlediği 2024 yılı Vefa Ödülleri için başvurular devam ediyor.

Spor, sanat, bilim-teknoloji, eğitim, sürdürülebilirlik, sosyal girişim, kurumsal gönüllülük, ilham veren profesyonel ve özel ödül temaları altında toplam 27 ödül verilecek.

Vefa Ödüllerine sivil toplum kuruluşları, özel sektör kuruluşları ve sosyal girişimler, halihazırda devam eden veya tamamlanmış, etkisi verilerle gösterilebilen projeleriyle başvuru yapabiliyor. Ayrıca kurumlar ve bireyler kurum profesyonelleri de İlham Veren Profesyonel kategorisinde aday olarak gösterebiliyor.

Son başvuru tarihi 22 Mayıs 2024 saat 23:59 olan Vefa Ödülleri’ne başvurmak için https://ersunyanalvakfi.org/vefa-odulleri/ adresindeki başvuru adımlarını takip edebilirsiniz.

Kurum Başvuruları için; https://ersunyanalvakfi.org/vefa-proje/

İlham Veren Profesyonel başvuruları için; https://ersunyanalvakfi.org/vefa-ilhamveren/

İlgili Eğitim