Ana içeriğe atla
Image
fon kaynakları 2
Share

Gelişen Pazar Vakfı (EMpower)

Güncelleme Tarihi
Gelişen Pazar Vakfı (EMpower) gelişen pazarlarda, 10–24 yaş aralığında olan risk altındaki gençler için çalışır. Çalıştığı bölgelerdeki yerel kuruluşlara destek olur.
Konu:
Fon Veren:
Vakıflar ve Bağımsız Kuruluşlar

Ülke

Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere ve Çin

Kurum Hakkında

Gelişen Pazar Vakfı (EMpower) gelişen pazarlarda, 10–24 yaş aralığında olan risk altındaki gençler için çalışır. Çalıştığı bölgelerdeki yerel kuruluşlara destek olur. Genç liderlik ve cinsiyet eşitliği alanında çalışan ve başarılı bulduğu kuruluşlara hibe sağlar. Bu yolla, hibe verdiği kurumların program ve hizmetlerini iyileştirmesini ve yenilikçi yaklaşımlar geliştirmesini sağlar.

Öncelikli Alanlar

Risk altındaki gençlerin yaşamını iyileştirmek için eğitim, liderlik ve toplumsal katılım, sağlık ve refahın gelişimi ile ilgili çalışmalar.

Başvuru Hakkında

EMpower, en az 3 yıldır aktif olarak faaliyet gösteren sivil toplum örgütlerinden başvuru kabul eder. Din, ırk, cinsiyet, yaş ve fiziksel engellilik, cinsiyet kimliği ve cinsel yönelim temelinde ayrımcılık yapan kurumlarla çalışmaz. Araştırma ve savunuculuk konularından ziyade kapasite geliştirme ve hizmet içerikli çalışmalara fon vermeyi tercih eder.

Proje başvuruları yayınlanan açık çağrılar yolu ile davet edilir. Projelerin süresi genellikle 12 aydır, ancak desteğin sürdürülmesi de söz konusu olabilir.

Ayrıntılı Bilgi: http://www.empowerweb.org/how-we-empower/our-approach/grantmaking/

Web Sitesi: https://empowerweb.org/

İletişim

E-posta: [email protected]

Image
YouTube Kanalı
Image
YouTube Kanalı

STGM YouTube Kanalı

STGM YouTube Kanalı'nda çeşitli eğitimler, sunumlar ve sivil alana dair güncel tartışmalar yer alıyor. Kanalımızı şimdi inceleyin, abone olun.

Haziran 2024