Ana içeriğe atla
Image
fon kaynakları 2
Share

GlobalGiving Accelerator - STÖ'ler İçin Kitle Fonlaması Eğitim Programı 

Güncelleme Tarihi
07.10.2020
The GlobalGiving Accelerator STÖ'lerin becerilerini geliştirmek, araçlara erişimini sağlamak ve destekçilerini arttırarak başarılı kitle fonlaması yapmalarını amaçlayan online bir eğitim programıdır.
Konu:
Fon Veren:
Vakıflar ve Bağımsız Kuruluşlar

Ülke

Amerika Birleşik Devletleri

Kurum Hakkında

The GlobalGiving Accelerator STÖ'lerin becerilerini geliştirmek, araçlara erişimini sağlmak ve destekçilerini arttırarak başarılı kitle fonlaması yapmalarını amaçlayan online bir eğitim programıdır. Programı tamamlayan STÖ'ler GlobalGiving'in üyesi haline gelerek topluluk içindeki tüm araçlara ve bire bir desteklere erişebilirler. 

Başvuru Hakkında

Başvuru internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Kar amacı gütmeyen ve tüzel kişiliği olan tüm örgütler başvurabilir. Başvuruculara bir dizi kapasite güçlendirme eğitimi verilir ve eğitim boyunca bağışçılarla tanışmaları ve bağış toplamaları sağlanır.

20.000 ABD Dolarına kadar bağış toplanması mümkündür. Eğitimler potansiyel bağışçıların haritalanması, e-posta yoluyla bağış talep etmek, SMART hedefler yaratmak gibi konular üzerine yapılır. 

Ayrıntılı Bilgi: https://www.globalgiving.org/dy/v2/pe/application/start.html

Web Sitesi: https://www.globalgiving.org/accelerator/

İletişim

https://www.globalgiving.org/aboutus/contact/

Image
YouTube Kanalı
Image
YouTube Kanalı

STGM YouTube Kanalı

STGM YouTube Kanalı'nda çeşitli eğitimler, sunumlar ve sivil alana dair güncel tartışmalar yer alıyor. Kanalımızı şimdi inceleyin, abone olun.

Ağustos 2022