Ana içeriğe atla
Image
fon kaynakları 2
Share

JPMorgan Chase Vakfı

Güncelleme Tarihi
07.10.2020
JPMorgan Chase Vakfı, faaliyet gösterdiği ülkelerde anlamlı, pozitif ve sürdürülebilir değişimler yaratmak için katalizör olmayı hedefler. 
Konu:
Fon Veren:
Vakıflar ve Bağımsız Kuruluşlar

Ülke

Amerika Birleşik Devletleri

Kurum Hakkında

JPMorgan Chase Vakfı, dünyanın en önemli finans kuruluşlarından biri olan JPMorgan Chase’in kurumsal hayırseverlik misyonu için kurulmuştur. Vakıf, faaliyet gösterdiği ülkelerde anlamlı, pozitif ve sürdürülebilir değişimler yaratmak için katalizör olmayı hedefler. 

Öncelikli Alanlar

Toplumsal kalkınma, gençlerin eğitimi, kültür ve sanat.

Başvuru Hakkında

Vakıf, kâr amacı gütmeyen ve devletten bağımsız organizasyonların başvurularına açıktır. Öncelikli alanları dâhilinde, küçük işletmelerin gelişimi için mikrofinans ve destek, dar gelirliler için barınma, düşük gelirli ülkelerdeki gençlerin eğitimi ve düşük gelirli topluluklarda varlık geliştirmeyi teşvik için kültür ve sanat projelerine destek verir.

Türkiye’nin de başvuru için uygun ülkeler arasında bulunduğu hibe programına yönelik hibe başvuru çağrısı yılda bir kez açıklanır. Başvuru çağrıları ve farklı program duyuruları web sitesinden izlenebilir.

Ayrıntılı Bilgi: 

http://www.jpmorganchase.com/corporate/Corporate-Responsibility/

İletişim

E-posta: [email protected]

Image
YouTube Kanalı
Image
YouTube Kanalı

STGM YouTube Kanalı

STGM YouTube Kanalı'nda çeşitli eğitimler, sunumlar ve sivil alana dair güncel tartışmalar yer alıyor. Kanalımızı şimdi inceleyin, abone olun.

Ağustos 2022