Ana içeriğe atla
Image
fon kaynakları 2
Share

King Baudouin Vakfı

Güncelleme Tarihi
King Baudouin Vakfı, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bağışçıların, Avrupa ve Afrika’daki kâr amacı gütmeyen girişimleri desteklemesini sağlar.
Konu:
Fon Veren:
Vakıflar ve Bağımsız Kuruluşlar

Ülke

Belçika

Kurum Hakkında 

Vakıf, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bağışçıların, Avrupa ve Afrika’daki kâr amacı gütmeyen girişimleri desteklemesini sağlar. Bu vesile ile sınır-ötesi hayırseverliği destekler. Geliştirdiği farklı bağış programları ile kişilere farklı alanlarda sivil toplum örgütlerini ve projelerini tanıtır.

Öncelikli Alanlar

Bugüne kadar sağlık, kültür, sanat, kültürel miras, toplumsal bellek, çocuk, kadın alanındaki projelere destek sağlamıştır. Alan kısıtlaması yoktur.

Başvuru Hakkında

Vakıf, yılda yüze yakın farklı destek programı için başvuru çağrısı yayınlamaktadır. Bu farklı programlarda, başvuru kriterleri, desteklenecek projeler için öncelikler ve finansal destek için alt ve üst sınırlar belirtilmektedir.

Başvurular internet üzerinden gerçekleşmektedir. Vakıf, STÖ’lere ayrıca kendi veri tabanında projelerini tanıtarak fon geliştirmesi için de bir araç sunmaktadır. Projelerin süresi prensip olarak 18 aydır. 

Ayrıntılı Bilgi: https://kbfus.org/our-services/services-for-nonprofits/american-friends-funds/

Web Sitesihttps://kbfus.org/

İletişim

E-posta: [email protected]

Image
YouTube Kanalı
Image
YouTube Kanalı

STGM YouTube Kanalı

STGM YouTube Kanalı'nda çeşitli eğitimler, sunumlar ve sivil alana dair güncel tartışmalar yer alıyor. Kanalımızı şimdi inceleyin, abone olun.

Haziran 2024