Ana içeriğe atla
Image
fon kaynakları 2
Share

TAP Vakfı 1 Aralık Gençlik Çalışmaları Fonu

Güncelleme Tarihi
07.10.2020
Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı (TAP Vakfı) 1 Aralık Gençlik Fonu, Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı’nın yerel düzeyde gençlik projelerini ve etkinliklerini desteklemek üzere yürüttüğü mikro hibe programıdır.
Konu:
Fon Veren:
Vakıflar ve Bağımsız Kuruluşlar

Ülke

Türkiye

Kurum Hakkında

TAP Vakfı 1 Aralık Gençlik Fonu, Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı’nın yerel düzeyde gençlik projelerini ve etkinliklerini desteklemek üzere yürüttüğü mikro hibe programıdır.

Fon kapsamında, gençlik örgütlerinin ve gruplarının üreme sağlığı, cinsel sağlık, üreme hakları ve toplumsal cinsiyet eşitliği gibi konularda yürüttükleri çalışmalar desteklenir.

Öncelikli Alanlar

  • Güvenli cinsellik için akran desteği
  • Güvenli cinsellik için farkındalık ve bilgilendirme  
  • Cinsel sağlık için danışmanlık ve hizmetlere erişim

Başvuru Hakkında

Üniversitelerde kayıtlı kulüpler/topluluklar, ulusal veya uluslararası düzeyde çalışan gençlik kuruluşlarının şubeleri/yerel grupları, ulusal veya yerel sivil toplum örgütlerinin gençlik kolları/grupları, yerel gençlik kuruluşları, kent konseylerinin gençlik yapıları, yerel yönetimlerin gençlik birimleri başvurabilir.

Son başvuru tarihinden önce başvuru formu doldurularak [email protected] adresine gönderilmesi gerekmektedir. Daha önce gelen başvurular daha önce değerlendirilir. 

Ayrıntılı Bilgi: http://www.tapv.org.tr/1-aralik-genclik-calismalari-fonu/

Web Sitesi: http://www.tapv.org.tr/

İletişim

E-posta: [email protected]
 

Image
YouTube Kanalı
Image
YouTube Kanalı

STGM YouTube Kanalı

STGM YouTube Kanalı'nda çeşitli eğitimler, sunumlar ve sivil alana dair güncel tartışmalar yer alıyor. Kanalımızı şimdi inceleyin, abone olun.

Ekim 2022