Ana içeriğe atla
Image
Fark Yaratanlar 2020
Share

“Gençlerin Konak’ı” Gönüllülerini Arıyor

Gençlik hakları ve katılımı ile ilgili farkındalığını artırmak mı istiyorsun? Gençlerin sorunlarını aktarabileceği ve çözümlerini paylaşabilecekleri bir alan mı arıyorsun? “Gençlerin Konak’ı”na başvur ve gençlerin sorunlarının çözümünde sen de rol al!

konak

15-35 yaş aralığında, Konak’ta yaşayan 30 genç ile 14 saat sürmesi planlanan proje kapsamında katılımcıların gençlik hakları eğitimi, gençlik hakları alanında gökyüzü forumu ve gençlik çalıştayına katılmaları beklenmektedir.

Başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.

*Proje kapsamında gerçekleşecek tüm etkinlikler ücretsizdir.

Sosyal İklim Derneği ve Konak Belediyesi iş birliği ile gerçekleştirilecek olan ve AB Türkiye Delegasyonu tarafından finanse edilen Go For Youth Programı Hibe Desteği kapsamında gerçekleştirilecek olan Gençlerin Konak’ı Projesi ile; gençlerin pandemi nedeniyle değişen ve devam eden sorunlarını tespit etmek, bu sorunlara çözümler bulmak ve Konak Belediyesi’nin çalışmalarını gençlerin yereldeki karar alma mekanizmalarına katılımıyla Konak’ın genç dostu bir ilçe olması hedeflenmiştir.

2014 yılında doğayı merkeze alarak gençler arası diyalog kültürünü geliştirmek, gençlerin sosyal hayata ve sivil topluma aktif şekilde katılımını sağlamak üzere İzmir’de kurulan Sosyal İklim Derneği; Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları, iklim krizi, çocuk hakları, toplumsal cinsiyet eşitliği ve gençlik hakları alanlarını çalışmalarına devam etmektedir.

Ayrıntılı bilgi için:
[email protected]
[email protected]

İlgili Eğitim