Ana içeriğe atla
Image
webinar
Share

Katılım Hakkı Webinarına Davetlisiniz

05.11.2020
Avrupa Birliği tarafından desteklenen ve yürütücüsü olduğumuz STÖ Kaynak Merkezi Projesi kapsamında 14 Ekim-11 Kasım 2020 tarihleri arasında haftalık düzenlediğimiz  Sivil Toplumda Temel Kavramlar webinarlarının sonuncusunu Katılım Hakkı başlığında gerçekleştiriyoruz. 

Sivil Toplumda Temel Kavramlar: Katılım Hakkı başlıklı webinarımız 11 Kasım 2020 Çarşamba günü Türkiye saatiyle 15:00’te başlayacak.

Webinarda demokratik katılım kavramının tarihsel gelişimi, sivil toplumun karar alma süreçlerine katılımı ile farklı katılım mekanizmaları ve deneyimleri tartışılacak.

Nasıl Katılabilirsiniz?

Sivil Toplumda Temel Kavramlar: Katılım Hakkı webinarı Zoom ortamında gerçekleştirilecektir. Webinara katılmak için 11 Kasım 2020  Çarşamba günü saat 13:00'e kadar sisteme kayıt olabilirsiniz. Bunun için:

  • Kayıt bağlantısında  yer alan First Name (Ad) Last Name (Soyad) e-mail address (e-posta adresi) bölümleri ile diğer soruları yanıtlayarak Register (Kayıt Ol) kutusuna tıklayıp kaydınızı tamamlayınız. 
  • E- posta adresinize kayıt onayı, bağlantı adresi ve gerekli diğer bilgileri  içeren bir mail gönderilecektir. Oturum günü ve saatinde bağlantıya tıklayarak webinara katılabilirsiniz.

Webinar Türkiye saatiyle 15:00-16:30 saatleri arasında düzenlenecektir. Webinara aynı anda 300 kişi katılabilmektedir. Oturum saatinde ilk bağlanan 300 STÖ temsilcisinin webinar erişimi sağlanacaktır.  Webinarla ilgili sorularınız için [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz. Webinara buradan kayıt olabilirsiniz.