Ana içeriğe atla
Image
hibe destek
Share

Kentler Arası Ağ Geliştirme Hibe Programı İkinci Açık Çağrı

CultureCivic Kültür Sanat Programı Kentler Arası Ağ Geliştirme Hibe Programı’nın ikinci açık çağrı dönemi için başvurular 15 Ağustos 2022, Pazartesi günü başlıyor.

Ana kültürel merkezlerin ötesinde farklı aktörler arasındaki diyaloğun ve işbirliğinin geliştirilmesine odaklanan hibe programı, Türkiye genelinde merkeziyetçi olmayan bir etkileşimi ve ağ oluşturmayı teşvik ediyor.

Şehirlerarası projelerin uygulanması ve farklı şehirlerden kültürel aktörlerin bu projelere dahil edilmesi amacını taşıyan Kentler Arası Ağ Geliştirme Hibe Programı’na başvurular 12 Eylül 2022, Pazartesi günü saat 18.00’de sona erecek.

Programa sadece dernek, vakıf, kooperatif statüsüne sahip (yasal statüsü bulunan) sivil toplum kuruluşları başvuru yapabiliyor.

Kentler Arası Ağ Geliştirme Hibe Programı’na başvuracak adayların en az beş yıllık faaliyet geçmişine sahip olmaları şartı aranıyor. Başvurulan proje kapsamında gerçekleştirilmesi öngörülen aktivitelerin birden fazla şehri kapsaması ve İstanbul, Ankara ve İzmir’den yapılan başvurular için iştirakçilerin başka şehirlerden olması gerekiyor.

Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Eğitim