Ana içeriğe atla
Image
Parmak izi
Share

"KİM?LİK?KİM?" beraberce Akademi’den ‘Kimlik’ Temalı Kolektif Öğrenme Deneyimi

06.07.2021
Kimlik nedir? Kimliklilik varoluşun olmazsa olmazı mıdır? Kim-liğimizi nasıl kuruyoruz? Kimliğimizi biz mi kuruyoruz yoksa ötekiler mi bizim için bir kimlik inşa ediyor? Kimliğimizi neler oluşturuyor? Kimliğimizi oluşturan özellikler zamanla değişip yeniden şekillendirilebilir mi? Yoksa değişmez kimlik özelliklerimiz var mı? 

beraberce akademi

Bu soruları ve daha nicelerini hep birlikte düşünmek üzere sizi beraberce Akademi’nin ‘Kimlik’ temalı kolektif öğrenme deneyimine davet ediyoruz. Gelin hep beraber soruları genişletelim, kolektif ve demokratik bir öğrenme ortamında kim-liğimiz üzerine konuşalım.

Başvuru için linke tıklayın.

  • Son başvuru: 8 Temmuz 2021
  • Değerlendirme ve sonuçların duyurulması: 10 Temmuz 2021

Program Gün ve Saatleri:

  • 13 Temmuz Salı, 14:00-18:00
  • 14 Temmuz Çarşamba, 14:00-18:00

Oturumlarımız birbirinin devamı ve tamamlayıcısı niteliğinde olduğu için, grup dinamiklerini de dikkate alarak, katılımcıların programın tamamına katılımını bekliyoruz.

Beraberce düşünmek, sorular sormak, demokratik ve kolektif bir öğrenme ortamında kimliklerimiz üzerine konuşmak üzere sizi beraberce Akademi’ye davet ediyoruz! 

Katılmak için linke tıklayın.

“Kimlik” temalı çevrimiçi kolektif öğrenme deneyimi programının kontenjanı 15 kişi ile sınırlıdır.

Kolektif öğrenme deneyimi izleği, detaylı takvim ve beraberce Akademi’ye erişim detaylarını katılım başvuru değerlendirme süreci ardından paylaşacağız.

Katılım başvurularını değerlendirmede farklı şehirlerden ve arka planlardan katılımı ve cinsiyet eşitliğini esas alıyoruz.

Sorularınız ve detaylı bilgi için lütfen [email protected] e-posta adresinden bizimle iletişime geçin.

#özgürlükberabercemümkün
#hayatberabercegüzel

 

İlgili Eğitim