Ana içeriğe atla
Image
STGM'den Duyuru
Share

Korona Günlerinde BİRLİKTE Radyosuna Kulak Verin

09.04.2020
Tüm Dünyanın gündeminde  hepimizin sağlığını tehdit eden ve ne yazık ki onbinlerce can kaybına sebep olan bu koronavirüs krizi var... Salgının yayıldığı ülkelere her gün bir yenisi eklenirken, vaka sayıları, ölüm sayıları istatistiklere kaydedilirken bu yoğun kaygı ve korku ortamında beden sağlığımızı başta olmak üzere ruh sağlığımızı da korumaya özen göstermemiz gerektiğiniz düşünüyoruz.   Korona günlerinde yan yana olduğumuzu hatırlamak ve günün yorgunluğunu ve stresini biraz olsun birlikte atabilmek adına BİRLİKTE Radyo'sunu hayata geçiriyoruz. 
Tüm Dünyanın gündeminde  hepimizin sağlığını tehdit eden ve ne yazık ki onbinlerce can kaybına sebep olan bu koronavirüs krizi var... Salgının yayıldığı ülkelere her gün bir yenisi eklenirken, vaka sayıları, ölüm sayıları istatistiklere kaydedilirken bu yoğun kaygı ve korku ortamında beden sağlığımızı başta olmak üzere ruh sağlığımızı da korumaya özen göstermemiz gerektiğiniz düşünüyoruz.
 
Korona günlerinde yan yana olduğumuzu hatırlamak ve günün yorgunluğunu ve stresini biraz olsun birlikte atabilmek adına BİRLİKTE Radyosu'nu hayata geçiriyoruz. 

Hafta içi hafta içi her gün 16.00-18.00 saatleri arasında yayın yapacak olan BİRLİKTE Radyosu'nu https://birliktecorona.radio12345.com/  adresinden dinleyebilirsiniz.
 
Yine radyoyu cep telefonunuzdan dinlemek isterseniz "listen2myradio" uygulamasını telefonunuza indirerek radyo yayınımızı dinleyebilirsiniz.
 
Gelin dayanışmanın ve müziğin sesine birlikte kulak verelim...

İlgili Dosyalar:

  1. BAŞLIK YOK [PNG] [261.70K]
  2. BAŞLIK YOK [PNG] [262.72K]
Share
İlgili İçerikler