Ana içeriğe atla
Image
gönüllü
Share

Okul Destek Derneği Gönüllü Eğitmenlerini Arıyor

Gönüllü eğitmenler sayesinde devlet okuluna giden 5, 6 ve 7. sınıf öğrencilerine çevrim içi dersler veren Okul Destek Derneği, daha çok öğrenciye ulaşabilmek için gönüllülerini arıyor.  

Derneğin gönüllü çağrısı şöyle; 

Okul Destek Derneği olarak devlet okuluna giden 5, 6 ve 7. sınıf öğrencilerine 8-10 kişilik çevrim içi sınıflarda ücretsiz olarak matematik, fen bilimleri, Türkçe ve İngilizce dersleri veriyoruz. Dernek merkezindeki öğretmenlerimizin MEB müfredatına uygun olarak hazırladığı ders içeriklerini her hafta gönüllü eğitmenlerimizin kullanımına sunuyoruz; gönüllü eğitmenlerimiz ise her hafta bu ders içeriklerini kullanarak öğrencilerimizle çevrim içi bir araya geliyor. Siz de programımızda gönüllü eğitmen olmak, öğrencilerle derslerimizde bir araya gelmek ister misiniz?

Çocukları seven, onlarla iletişimine güvenen ve topluma fayda sağlamak için gönüllü olmak isteyen 16 yaşından büyük herkesi aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Matematik, fen bilimleri, Türkçe ve İngilizce derslerinden birinde, hazırlanmış ders içeriklerini çevrim içi sınıflarda öğrencilerimizle işleyebilecek gönüllü adaylarının başvurularını bekliyoruz.

Gönüllü olmak için: https://okuldestek.org

İlgili Eğitim