Ana içeriğe atla
Image
webinar
Share

Örgütlenme Özgürlüğü Webinarına Davetlisiniz

22.10.2020
Avrupa Birliği tarafından desteklenen ve yürütücüsü olduğumuz STÖ Kaynak Merkezi Projesi kapsamında 14 Ekim-11 Kasım 2020 tarihleri arasında haftalık olarak düzenleyeceğimiz Sivil Toplumda Temel Kavramlar webinarlarının üçüncüsünü "Örgütlenme Özgürlüğü" başlığıyla gerçekleştiriyoruz.

Örgütlenme Özgürlüğü başlıklı webinar 28 Ekim 2020 Çarşamba günü Türkiye saati ile 15:00’te başlayacak. Webinarda örgütlenme özgürlüğü kavramının tarihsel gelişimi, örgütlenme özgürlüğüne dair uluslararası standartlar ve kurumlar ile Türkiye’de güncel durum ve uygulamalar tartışılacak. 

Nasıl Katılabilirsiniz?

Örgütlenme Özgürlüğü webinarı Zoom ortamında gerçekleştirilecektir. Webinara katılmak için 28 Ekim 13:00'e kadar sisteme kayıt olabilirsiniz. Bunun için:

  • Kayıt bağlantısında  yer alan First Name (Ad) Last Name (Soyad) e-mail address (e-posta adresi) bölümleri ile diğer soruları yanıtlayarak Register (Kayıt Ol) kutusuna tıklayıp kaydınızı tamamlayınız.

örgütlenme özgürlüğü webinar
  • E posta adresinize kayıt onayı, bağlantı adresi ve gerekli diğer bilgileri içeren bir mail gönderilecektir.  Oturum günü ve saatinde bağlantıya tıklayarak webinara katılabilirsiniz. 

webinar kayıt onayı
  • Webinar Türkiye saatiyle 15:00-16:30 saatleri arasında düzenlenecektir.
  • Webinara aynı anda 300 kişi katılabilmektedir. Oturum saatinde ilk bağlanan 300 STÖ temsilcisinin webinar erişimi sağlanacaktır. 

Kaydınızı buradan yapabilirsiniz.

Webinarla ilgili sorularınız için [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.

İlgili Eğitim