Ana içeriğe atla
Image
söyleşi
Share

Panel: Sosyal Katılımda Sivil Toplum – Yerel Yönetim İş Birliği: Avrupa ve Türkiye’den İyi Örnekler

Yuva Derneği,  “Çok Kültürlü Bölgelerde Sosyal Katılımın Teşvik Edilmesi -SINC Sosyal Katılım İçin İş Birliği” projesi kapsamında bir panel düzenliyor. 

"Sosyal Katılımda Sivil Toplum – Yerel Yönetim İş Birliği: Avrupa ve Türkiye’den İyi Örnekler" başlıklı panel 26 Nisan Salı günü 10:00 - 13:00 saatleri arasında İstanbul Point Hotel Taksim'de ve aynı zamanda Zoom platformu üzerinden çevrimiçi olarak hibrit bir şekilde gerçekleşecek. 

Panele katılım için kayıt linki: https://forms.gle/GdkMqHWaJ2JovW7o9

İki oturumda gerçekleşecek panelin “Avrupa Birliği’ne Katılım Sürecinde Sosyal İçerme ve Verimli İş Birliği Modelleri” başlıklı ilk oturumunda Dr. Begüm Şeren Güler (T.C. Dışişleri Bakanlığı AB Başkanlığı Ekonomik, Mali ve Sosyal Politikalar Daire Başkanlığı) ve Prof. Dr. Serkan Çelik (Hacettepe Üniversitesi) konuşmacı olarak yer alacak.

“Yerel Yönetim ve Sivil Toplum Perspektifinden Deneyim Paylaşımı” başlıklı ikinci oturumda ise Erdem Vardar (Yuva Derneği), Öznur Sarıahmetoğlu (Şişli Belediyesi) ve Anıl Karahan (Avcılar Belediyesi) kurumlarının çalışmalarından elde ettikleri bilgileri ve deneyimlerini paylaşacak.

Sosyal Katılımda Sivil Toplum – Yerel Yönetim İş Birliği: Avrupa ve Türkiye’den İyi Örnekler Paneli
İlgili Eğitim