Ana içeriğe atla
Image
techsoup yeni
Share

Savunuculuk faaliyetleri için kullanabileceğiniz birkaç dijital araç

40’ın üzerinde ülkeyi kapsayan TechSoup Global ağının yerel bir partneri olarak Türkiye’de Microsoft, Bitdefender ve Google gibi şirketlerin kar amacı gütmeyen kuruluşlara yönelik teknoloji bağışı programlarını yürütüyoruz. TechSoup programında kayıtlı sivil toplum örgütleri birçok farklı yazılım ürününe indirimli veya ücretsiz erişebiliyor. Bu ürünler içinde savunuculuk faaliyetleriniz için de araçlar var. 

Etkileyici sosyal medya görselleri için Adobe Express yanınızda

Sosyal medya artık olmazsa olmazlarımızdan. Sivil toplum örgütleri de savunuculuk ve görünürlük faaliyetleri için sosyal medyayı sıklıkla kullanıyor. Ancak sosyal medyada farklı ve kurumunuzu diğerlerinden ayrılacak, hedef kitlenizi uyarıp harekete geçirecek görseller videolar paylaşmalısınız. Bu kolay bir iş değil ancak bunun için şablonlarla size yardımcı olacak araçlar var. Bu araçlardan bir tanesi de Adobe Express..

Siz de TechSoup ile Adobe Express'i ücretsiz edinebilir ve etkileyici sosyal medya postları ve videoları üretebilirsiniz. 

Yine Adobe Creative Cloud Tüm Uygulamalar planına da indirimli olarak erişerek Photoshop, Illustrator, Adobe Express, Premiere Pro ve Acrobat Pro dahil 20'den fazla Creative Cloud uygulamasını kullanabilirsiniz. 

Google reklam (Google Ads) bağışları ile aramalarda üst sırada görünün

Çalışmalarınız ve kurumunuzun adı Google aramalarında üst sıralarda yer alsın isterseniz reklam bağışlarından ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Google, sivil toplum örgütlerine ücretsiz reklam bağışı desteği sağlıyor. Google Non Profits üzerinden kayıt için başvuru yapabilir, ücretsiz olarak sağlanan aylık 10 bin Amerikan Doları değerindeki reklam bağışını kullanabilir ve Google Arama'da gösterilebilen etkili kampanyalar hazırlamanıza yardımcı olacak araçlara erişebilirsiniz.

Toplu mail yapmak artık Inbox’la çok kolay

E-postalar gündelik iş akışımızda kullandığımız bir iletişim aracı olmanın yanı sıra günümüzde etkili bir pazarlama, duyuru ve savunuculuk aracı olarak da kullanılıyor. Siz de Inbox ile veri tabanınızdaki kişilere hızlı ve kolay bir şekilde duyurularınızı iletebilirsiniz. Türkçe altyapısı ve hazır şablonları ile kullanımı çok kolay olan Ibbox programını TechSoup ile indirimli alabilirsiniz.

Aidat ve üyelik işlemlerinizi yürütmek Fonzip ile çok kolay

Sivil toplum örgütleri bağış, yardım ve aidat toplama işlemlerini Fonzip’le kolay bir şekilde yürütebilirler. Fonzip, sivil toplum örgütlerinin aidat toplamak, bağış almak, üye, destekçi ve gönüllü yönetimi için kullanabilecekleri bir uygulamadır. Fonzip web sitenize ve kullandığınız farklı uygulamalara entegre olabilir. Fonzip ile bağış sayfaları, bağış kampanyaları oluşturabilir ve oluşturduğunuz kampanyaları ise  mail yoluyla duyurabilirsiniz. Sizde örgütünüzü Fonzip’le güçlendirmek istersiniz uygulamayı TechSoup ile indirimli alabilirsiniz.

Techsoup'un diğer ürünlerini incelemek için buraya bakabilirsiniz. 

İlgili Eğitim